עזרה עזרה באינדיזיין

ויזואלי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
שלום
אשמח אם מישהו יוכל לעזור לי ..
אני מכינה שטר שותפות וצריכה להכניס שם תורם ושם פרשה , עשיתי מאסטר עם תיבת טקסט לשם התורם ועוד תיבת טקסט לשם הפרשה , ניסיתי להזרים את השמות (העתק הדבק מטבלה בוורד ) וזה הזרים את הטקסט יפה אבל כשבאתי לתיבה השנייה פתאום בראשונה נמחקו חלק מהשמות ..(משהו מוזר ... )
אשמח לקבל פיתרון / טיפים איך רצוי להכניס את הטקסט.

דבר שני
אני רוצה להריץ באינדיזיין קובץ פידיאף שיפתח אוטומטית את כל העמודים כל אחד בעמוד חדש לא זוכת איך עושים את זה .

תודה רבה !

חיים רכניטצר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
אני רוצה להריץ באינדיזיין קובץ פידיאף שיפתח אוטומטית את כל העמודים כל אחד בעמוד חדש לא זוכת איך עושים את זה .
באמצעות הסקריפט מולטי פייג' אימפורטר. מצו"ב.

קבצים מצורפים

• MultiPageImporter264.rar
    KB 14.5 · צפיות: 18

ט תהילה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
לגבי הבעיה הראשונה,
תכנסי להגדרות המסמך, (preferences)
type
תבטלי את הוי בהגדרה של smart text reflow

ויזואלי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
לגבי הבעיה הראשונה,
תכנסי להגדרות המסמך, (preferences)
type
תבטלי את הוי בהגדרה של smart text reflow

ניסיתי אבל אז זה לא הריץ לי את השמות ...
זה אמור להיות ממש פשוט אני לא מבינה איפה הבעיה מה עשיתי לא נכון (יכול להיות שהזכרון מהלימודים לא משו)
אשמח מאוד אם מישהו יוכל לעזור לי אפילו לתת הדרכה קצרה איך להריץ 2 טקסטים בקובץ עם מאסטר

ויזואלי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
אולי זה יהיה לתועלת למישהו
ב"ה בסוף הצלחתי לעשות את בדרך אחרת של ייבוא הטקסט ( לא בהעתק הדבק אלא הכנתי קובץ וורד עם רשימה וייבאתי את זה כקובץ וורד עם shift והכל הסתדר.

ויזואלי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
כי נתנו לי טבלה עם 3 פרמטרים להכניס...
אבל בסוף באמת זה מה שעשיתי - לקחתי את הטבלה ועשיתי ממנה 3 קבצי וורד ואז place ולא היתה בעיה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה