כללי עזרה באינדיזיין, PDF והצעת מחיר

נטע בן שלום

משתמש רשום
שלום לכולם,
1. עיצבתי קטלוג מוצרים שיהיה כרוך בכריכה פוני. המדפיס קיבל את הקובץ ואמר שכדי שזה יהיה מושלם כדאי לי לקחת את העיצוב לעמודים האי זוגיים 5 מ"מ ימינה ואת השמאליים 5 מ"מ שמאלה. יש למישהו מושג איך עושים את זה אוטומטי? מבלי לפגוע בגלישה? במאסטרים השתמשתי לדברים אחרים וזה לא מחולק לפי עמודים זוגיים ואי זוגיים...
2. משהו מוזר: באותו קטלוג שניסית לייצא ל PDF הוא לא נתן לי לייצא את הקטלוג הוא כתב שיש איזה בעיית רקע אבל כשייצאתי את הקטלוג בשני חלקים זה הצליח, למה זה?
3. משהו מוזר 2: כשניסיתי לפתוח את אחד ה PDF הוא הוא שלח לי הודעה של טעות פאטלית, כי הוא צריך DDE SERVER מישהו יודע מה זה?
4. הצעת מחיר: כמה עולה בדר"כ עיצוב לקטלוג A4 עם 225 עמודים. קטלוג מוצרים שרובו אותו עיצוב פרט ל 4 שערים ו 10 שערים פנימיים.

תודה על הכל מראש!
בברכה,
נטע

ונתנו10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
1. כשיש הדבקה בחום, אז כמה מ"מ נכנס פנימה ולא רואים.
לכן בתמונות על דאבלים ו/או פרסומות, בדרך כלל מחלקים אותם ל2 ומזיזים כל אחד בכמה מ"מ,
ואז זה מתחבר בהדפסה. לכאורה אין מקום לעשות את זה לכל הספר.
במידה ואת מתעקשת, יש סקריפט שיזיז לך את כל העמודים הזוגיים או אי זוגיים כפי הרצוי,
בחלונית סקריפטים, AdjustLayout. כמובן שאחרי זה תצטרכי לעבור ידנית ולתקן במקומות שהטקסט יוצא החוצה... בקיצור מאוד לא מומלץ.
2. בעיית זכרון בדרך כלל. ניסית לסגור את התוכנה ולפתוח שוב?
3. לא מכיר.
4. 210X40 + 14X200 = 11200 ש"ח.
הנחת לקוח טוב 15% ועיגול מחיר. 9500 ש"ח.

נטע בן שלום

משתמש רשום
תודה רבל על התשובות.
1. אני אנסה, אני מקווה שאצליח, ושזה לא יהיה סיוט.
2. אני אנסה קצת לנקות את המחשב, ואבדוק שוב.
3. את השאלה הזו שלחתי בנפרד ובאמת אף אחד לא ענה עליה, אני אחפש בעד מקומות.
4. הלקוח הרוויח עלי כי לא ממש ידעתי בדיוק על מה מדובר ותימחרתי נמוך יחסית למה שכתבת... אבל הוא בהחלט יבוא שוב (כי הוא יצא מאוד מרוצה אז לפחות הרווחתי את זה...)

שוב תודה רבה על ההתייחסות.
נטע

ונתנו10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
לגבי 3 אם זה משהו שחוזר על עצמו אחפש גם.
בינתיים לא נתקלתי עם בעיה כזו.

RCpro

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
1. כמו שכתבו קודמי, בכריכת פוני לסגור על האמצע.

באופן כללי, הזחה פנימה ולמעלה נראית טוב יותר, אבל זה משתנה מעבודה לעבודה...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיג

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ עַבְדֵי יי הַלְלוּ אֶת שֵׁם יי:ב יְהִי שֵׁם יי מְבֹרָךְ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:ג מִמִּזְרַח שֶׁמֶשׁ עַד מְבוֹאוֹ מְהֻלָּל שֵׁם יי:ד רָם עַל כָּל גּוֹיִם יי עַל הַשָּׁמַיִם כְּבוֹדוֹ:ה מִי כַּיהוָה אֱלֹהֵינוּ הַמַּגְבִּיהִי לָשָׁבֶת:ו הַמַּשְׁפִּילִי לִרְאוֹת בַּשָּׁמַיִם וּבָאָרֶץ:ז מְקִימִי מֵעָפָר דָּל מֵאַשְׁפֹּת יָרִים אֶבְיוֹן:ח לְהוֹשִׁיבִי עִם נְדִיבִים עִם נְדִיבֵי עַמּוֹ:ט מוֹשִׁיבִי עֲקֶרֶת הַבַּיִת אֵם הַבָּנִים שְׂמֵחָה הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה