כללי עזרה-אלבומים דיגיטליים

רחל קסידו

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
שלום אני מעצבת גרפית [לומדת] ואני צריכה לעשות ללקוח עיצוב אלבומים דיגיטליים.
רציתי לדעת אם יש איזשהו תוכנה או טמפלטים שעוזרים כבסיס לעיצוב הדפים.
ואם לא, אז מהו הגודל הסטנדרטי והאם יש קיצורים וטיפים לדרך עבודה מהירה.
ואולי אף דוגמאות לרעיונות.
תודה רבה לכולם!!
[ונתראה בכנס..]

חני גיגי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
הכי נוח אינדיזיין
אני לוקחת רעיונות מוקטורים ומעבירה אותם לאינדיזיין
או חלק באילוס תלוי בנוחות

הכותל

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אני עושה בפוטושופ לקחתי הרבה השראות ורעיונות מתיקיות עבודה בפרוג.
לגבי גודל זה תלוי בדפוס שאת מדפיסה בד"כ 21*54 לרוחב קצת יותר קטן מA4.
אני מאד ממליצה על הדפוס במודיעין שהם איכותיים מאד זולים מהירים וגם יש להם שרות טוב.
המס' שלהם: 0545799253
בהצלחה!

רחל קסידו

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
וואי ממש תודה רבה לכולם!!
אני חושבת אולי ליצור כמו טמפלטים התחלתיים משלי,
וככה אוכל להשתמש בהם לשאר הפעמים.
אז עכשיו אני מחפשת השראות..

חני גיגי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
גם נכון
אבל עם כל הטמפלטים כל פעם צריך להתאים
כל סטודיו התמונות יוצאות שונות
אני מאוד אוהבת באלבומים את ההיפוך (מצרפת דוגמא)
שירה אלבום דיגיטלי (5).jpg
שירה אלבום דיגיטלי (19).jpg
שירה אלבום דיגיטלי (2).jpg

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קג

א לְדָוִד בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי וְכָל קְרָבַי אֶת שֵׁם קָדְשׁוֹ:ב בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי וְאַל תִּשְׁכְּחִי כָּל גְּמוּלָיו:ג הַסֹּלֵחַ לְכָל עֲוֹנֵכִי הָרֹפֵא לְכָל תַּחֲלֻאָיְכִי:ד הַגּוֹאֵל מִשַּׁחַת חַיָּיְכִי הַמְעַטְּרֵכִי חֶסֶד וְרַחֲמִים:ה הַמַּשְׂבִּיַע בַּטּוֹב עֶדְיֵךְ תִּתְחַדֵּשׁ כַּנֶּשֶׁר נְעוּרָיְכִי:ו עֹשֵׂה צְדָקוֹת יי וּמִשְׁפָּטִים לְכָל עֲשׁוּקִים:ז יוֹדִיעַ דְּרָכָיו לְמֹשֶׁה לִבְנֵי יִשְׂרָאֵל עֲלִילוֹתָיו:ח רַחוּם וְחַנּוּן יי אֶרֶךְ אַפַּיִם וְרַב חָסֶד:ט לֹא לָנֶצַח יָרִיב וְלֹא לְעוֹלָם יִטּוֹר:י לֹא כַחֲטָאֵינוּ עָשָׂה לָנוּ וְלֹא כַעֲוֹנֹתֵינוּ גָּמַל עָלֵינוּ:יא כִּי כִגְבֹהַּ שָׁמַיִם עַל הָאָרֶץ גָּבַר חַסְדּוֹ עַל יְרֵאָיו:יב כִּרְחֹק מִזְרָח מִמַּעֲרָב הִרְחִיק מִמֶּנּוּ אֶת פְּשָׁעֵינוּ:יג כְּרַחֵם אָב עַל בָּנִים רִחַם יי עַל יְרֵאָיו:יד כִּי הוּא יָדַע יִצְרֵנוּ זָכוּר כִּי עָפָר אֲנָחְנוּ:טו אֱנוֹשׁ כֶּחָצִיר יָמָיו כְּצִיץ הַשָּׂדֶה כֵּן יָצִיץ:טז כִּי רוּחַ עָבְרָה בּוֹ וְאֵינֶנּוּ וְלֹא יַכִּירֶנּוּ עוֹד מְקוֹמוֹ:יז וְחֶסֶד יי מֵעוֹלָם וְעַד עוֹלָם עַל יְרֵאָיו וְצִדְקָתוֹ לִבְנֵי בָנִים:יח לְשֹׁמְרֵי בְרִיתוֹ וּלְזֹכְרֵי פִקֻּדָיו לַעֲשׂוֹתָם:יט יי בַּשָּׁמַיִם הֵכִין כִּסְאוֹ וּמַלְכוּתוֹ בַּכֹּל מָשָׁלָה:כ בָּרְכוּ יי מַלְאָכָיו גִּבֹּרֵי כֹחַ עֹשֵׂי דְבָרוֹ לִשְׁמֹעַ בְּקוֹל דְּבָרוֹ:כא בָּרְכוּ יי כָּל צְבָאָיו מְשָׁרְתָיו עֹשֵׂי רְצוֹנוֹ:כב בָּרְכוּ יי כָּל מַעֲשָׂיו בְּכָל מְקֹמוֹת מֶמְשַׁלְתּוֹ בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

יוקרה בשולחן החג • פרס לזוכה • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה