דרוש מידע עו"ד לערעור על תביעת נכות מניסיון!

מיוזיכיף

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
ביטוח לאומי דחו לי את התביעה
אני רוצה ללכת לבית הדין לעבודה
אני צריכה לשם כך עו"ד שמתמצא ספציפית בתביעות לביטוח לאומי
מי יכול להמליץ מניסיון אישי על עו"ד טוב.

השם אוהב אותי

משתמש פעיל
עו"ד יוסי אברמוביץ מבני ברק
052-311-0050

משפטנית פח

משתמש מקצוען
עו"ד שרונה תגר- אני יודעת שמתעסקת הרבה עם תביעות לעררים על בטו"ל שמוגשות לבית דין לעבודה.

לא מכירה אישית

בהצלחה

משפטנית פח

משתמש מקצוען
כן

אבל בכוונה לא ציינתי את זה.

ממש לא לסמוך עלי בהקשר הזה או בכלל

אין לי הכרות אישית עם העו"ד הספציפית ולכן ממש לא רוצה להמליץ או לקחת אחריות , פשוט יצא לי לראות בעקיפין בסיטואציה כלשהי שהיא מתעסקת הרבה בתביעות מהסוג הזה, אם אתם שוקלים אותה (או כל אחד אחר תכלס...) כדאי לבדוק עם לקוחות אחרים, לבדוק תיקים אחרים שלה בתחום הספציפי שאתם צריכים עד כמה היא מצליחה בתביעות מהסוג הזה, איך היא מבחינה התנהלות עם הלקוח, כמה גובה שכ"ט , יושר וכ.

בהצלחה!

קל זכות

קל זכות כאן בשבילך 02-642-80-80
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אם מדובר בתביעה של נכות כללית/ילד נכה, בד"כ אין כמעט סיכוי להצליח בערר לבית הדין לעבודה, כיוון שבית הדין לא יכול להתערב בקביעה רפואית, והמקסימום שיכול להיות הוא, שבמקרה שתמצאו כשל משפטי בהתנהלות הוועדה, בית הדין יחזיר את התיק לדיון נוסף בוועדה, אך הסיכוי שהתוצאה תשתנה במקרה כזה הוא נמוך.
במרבית המקרים מסוג זה הנכון יותר הוא להגיש החמרה לביטוח לאומי.

אם מדובר בתביעה על פגיעה בעבודה, והמדובר הוא בערר על הכרה בפגיעה בעבודה, כאן יש מקום גדול להתערבות של בית הדין, אך חשוב לשים לב לשני דברים.
1. ישנם משרדי עו"ד שעל תביעות מסוג זה לוקחים סכומים גבוהים, ולא רק 25%+מע"מ, כיון שלהבנתם חוק הגבלת שכר למייצג, לא חל על תביעות להכרה בפגיעה מעבודה, על כן חשוב מאוד לבדוק את עלות העו"ד לעומת אחרים.

2. יש לבדוק את הניסיון של העו"ד בתביעות מסוג זה, ולא רק לבדוק באופן כללי האם התעסק בתביעות מול ביטוח לאומי.

קל זכות

קל זכות כאן בשבילך 02-642-80-80
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איך בודקים את זה ?
הרי לקוחות היא תתן רק מספרים של כאלה שהיא הצליחה איתם
הבעיה הזו קיימת בכל תחום כמעט, קשה מאוד לבדוק ולברר על בעלי מקצוע ללא היכורת והמלצות אישיות.
אך דווקא בעו"ד המצב מעט יותר טוב, שכן ניתן לבצע באמצעות מאגרי מידע מתאימים חיפוש על התיקים בהם העו"ד ייצג ולנסות להבין מפסקי הדין וההחלטות על מקצועיות העו"ד.
אך הדבר דורש ניסיון וידע, וכן האינדקציה היא חלקית בלבד.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה