דרוש מידע עורך תורני ברמה גבוהה?

משעול

משתמש חדש
מחפש אחד כזה לעריכת ספר זיכרון חשוב מלא בחידושי תורה מאנשים שונים ובנושאים שונים.

אשמח לשמוע המלצות. בתודה מראש!

אם אפשר להמליץ על חברה באמת טובים.

טרנטאטא

משתמש רשום
מחפש אחד כזה לעריכת ספר זיכרון חשוב מלא בחידושי תורה מאנשים שונים ובנושאים שונים.

יש המון עורכים תורניים (גם אני....)
אם רק תשים פרטים ליצירת קשר תקבל מלא פניות
ותוכל לסנן ולבחור את המתאים

רק קח בחשבון שהטובים באמת לוקחים הרבה
ואם מדובר בעבודה בהיקף גדול זה מסתכם בסכום גדול

משעול

משתמש חדש
יש המון עורכים תורניים (גם אני....)
ברמת העיקרון גם אני :)
בכללות התוכן ערוך יחסית, אבל אני מחפש מישהו שיביא את זה לרמה מעל. וזאת הסיבה שחשוב לי לברר שהוא באמת מקצועי.

רק קח בחשבון שהטובים באמת לוקחים הרבה
ואם מדובר בעבודה בהיקף גדול זה מסתכם בסכום גדול
כמה זה הרבה?

אוהב. ישראל

משתמש צעיר
עריכה תורנית
יש לי נסיון של כמה שנים בתחום.
אני עובד במכון שמביא לי לערוך סגנונות שונים, גם ספרים וגם חבורות של כוללים וישיבות, כך שיש לי נסיון מגוון..
אם תרצה אני יכול לשלוח לך דוגמאות.

משעול

משתמש חדש
יש לי נסיון של כמה שנים בתחום.
אני עובד במכון שמביא לי לערוך סגנונות שונים, גם ספרים וגם חבורות של כוללים וישיבות, כך שיש לי נסיון מגוון..
אם תרצה אני יכול לשלוח לך דוגמאות.
אשמח לקבל דוגמאות למייל: as0545877041

משה שאחא

משתמש פעיל
אם אתם רוצים מישהו מוצלח באמת יש בתחום הזה כמה תבדקו באוצר החכמה יש את ישורון למכון ירושלים את ירחון מוריה ועוד מבחר ספרי זכרון שהם הוציאו בעבר או הלל מן בקיצור תכתבו באוצר החכמה ספר זכרון או ירחון ותבדקו את העורך שהתחברתם לסגנון שלו

גבר גבר

משתמש חדש

יכול להמליץ לך על אבא שלי 😉
הוא באמת תותח!!
עובד עם הוצאות ומול"ים מוכרים
אם מעניין אותך תתקשר אלי
0584283525

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה