דרוש מידע עוף הכפר, מכירים? לכאן>>>

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

אדם חכם

משתמש מקצוען
שלום רב,
רציתי לשאול האם מישהו מכיר את העופות של עוף הכפר ויכול לתת לי מידע עליהם...
והנה הסיפור:
היום אני מסתובב לי באושר עד ומגיע למחלקת הבשר והעופות,
לתדהמתי הרבה אני הולך למחלה של קהילות, ואני רואה שמחיר החזה עוף הוא 50 ש"ח!!
אני לא יודע האם זה אושר עד שקיבלו תיאבון או שככה זה בכללי בשוק...
בכל מקרה אני מסתובב אחורה ורואה אברכים ממש! שחור לבן, קונים את העופות של עוף הכפר, משק אליהו וכו'
1724701251705.png

שלא מופיע עליהם כשרות בד"ץ פרט לחתם סופר ועוד כשרויות עלומות ולא מוכרות...
אשמח למידע האם יש על מה לסמוך? מי עומד מאחורי גוף הכשרות הנ"ל? והאם יש עוד משהו להוסיף על מחירי העופות מהדרין בשוק כיום...
תודה רבה למשיבים!

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
שלום רב,
רציתי לשאול האם מישהו מכיר את העופות של עוף הכפר ויכול לתת לי מידע עליהם...
והנה הסיפור:
היום אני מסתובב לי באושר עד ומגיע למחלקת הבשר והעופות,
לתדהמתי הרבה אני הולך למחלה של קהילות, ואני רואה שמחיר החזה עוף הוא 50 ש"ח!!
אני לא יודע האם זה אושר עד שקיבלו תיאבון או שככה זה בכללי בשוק...
בכל מקרה אני מסתובב אחורה ורואה אברכים ממש! שחור לבן, קונים את העופות של עוף הכפר, משק אליהו וכו'
צפה בקובץ המצורף 1752097
שלא מופיע עליהם כשרות בד"ץ פרט לחתם סופר ועוד כשרויות עלומות ולא מוכרות...
אשמח למידע האם יש על מה לסמוך? מי עומד מאחורי גוף הכשרות הנ"ל? והאם יש עוד משהו להוסיף על מחירי העופות מהדרין בשוק כיום...
תודה רבה למשיבים!
זו דילמה קשה.

יש אנשים שלא כל כך מקפידים על כשרויות.
והשחור לבן לא תמיד אומר משהו....

בכל אופן יכולים להיות כמה דברים, או שהוא קונה את זה למדרשייה, או שהוא מכיר את המשגי באופן אישי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  28  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה