דרוש מידע עוד שאלה בקשר למשפחתוני תמ"ת בשנה הבאה

מחכימה

משתמש מקצוען
שלום,
אשמח אם תוכלו לעשות לי סדר.
עשיתי סימולציה לפי הנתונים השנה, ויוצא שבשנה הבאה אצטרך לשלם 1,500 ש"ח על משפחתון.
לא יורד לי מס הכנסה (בגלל שיש לי הרבה נקודות זיכוי) אך אני גם לא זכאית למס הכנסה שלילי.
האם זה אומר שלא אקבל את ההטבה של 470 ש"ח? (בעלי אברך)
וכן האם שכר הלימוד יהיה יותר יקר להורים בשנה הבא? מישהו יודע משהו בעניין?
תודה רבה!

אנוכי

משתמש מקצוען
שלום,
אשמח אם תוכלו לעשות לי סדר.
עשיתי סימולציה לפי הנתונים השנה, ויוצא שבשנה הבאה אצטרך לשלם 1,500 ש"ח על משפחתון.
לא יורד לי מס הכנסה (בגלל שיש לי הרבה נקודות זיכוי) אך אני גם לא זכאית למס הכנסה שלילי.
האם זה אומר שלא אקבל את ההטבה של 470 ש"ח? (בעלי אברך)
וכן האם שכר הלימוד יהיה יותר יקר להורים בשנה הבא? מישהו יודע משהו בעניין?
תודה רבה!
למי שיש הנחה לא תהיה התייקרות,
לא תקבלי מס הכנסה שלילי, הוא מיועד לאלו שמרוויחים בין 7-9 אל"ש
אלא תקבלי תוספת של נקודות זיכוי שלא יתנו לך כלום.
בהצלחה!

מחכימה

משתמש מקצוען
בהצלחה!
אז זה פשוט אומר שהמחיר מבחינתי נשאר אותו דבר, ללא שום שינוי. נכון?
תודה רבה!

אנוכי

משתמש מקצוען

ר021

משתמש צעיר
משהו יודע אם לבעל יש מס הכנסה שלילי ולאשה אין וגם לא משלמת מס.

האם הבעל יקבל תוספת בגין ילד במעון למס הכנסה שלילי?

תודה

אחת צפונית

משתמש מקצוען
בהצלחה!
מס הכנסה הוא עד 7k ברוטו, מחיר מצחיק למשפחה עם מס ילדים

שרית דודו

משתמש חדש
שלום, אשמח לקבל מידע מה השינוי שעשו לענין מס הכנסה שלילית,
מקבלת בין 7-9 א' ולא הייתי זכאית עד עכשיו למס הכנסה שלילי,
יש סיכוי שעכשיו אהיה זכאית?
ועוד מהשו
בעלי אברך- המלגה נכללת בחישוב הכנסה לנפש בשביל דרגה למעון?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה