בקשת תפילה עוד פעם טביעה בצימר

KOBI13

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
לצערינו, הילדה החרדית בת 5 נפטרה
בד"ה

ELO

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
בד"ה
כמה עצוב
שד' יאמר די לצרותינו.

אסתר כהן

משתמש מקצוען
ה' ירחם!
כל כך הרבה מקרי טביעה השנה!!
איזה השתדלות מעשית ניתן לעשות בכדי לעצור את הקטסטרופה???
אולי הציבור החרדי צריך להציב תנאי בטיחות מסויימים לבעלי הצימר ולא לבוא לצימרים ללא התנאים האלה?
צריך לעשות משהו!! כדי שזה לא יחזור על עצמו בכל שנה

יוסף שטיין

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה תורנית
הצימרים עושים כמיטב יכולתם, אלא שהמודעות לסכנה, ואופני המניעה לא מוטמעים מספיק אצל הציבור.

שרינה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
הציבור החרדי צריך לדעת שכשיש ילדים קטנים לא הולכים לצימר עם בריכה שלא מגודאת כהלכה
ושמת מעקה לגגך גם בצימר זו חובתך!!!
אבל זה לא המקום ולא האשכול
אנחנו מאמינים בני מאמינים שלפני מעשה הכל בידי בני אדם ואחר מעשה הכל בידי שמיים!!
שה' יתן להם כח להתמודד עם האסון, לא פשוט בכלל!!!
אנחנו שבוע שעבר היינו בצימר עם בריכה מגודרת, ולא הסכמתי לילדיי גם ל"גדול" בן 8 להתקרב לאזור הבריכה בלי השגחתי רק כשאני או בעלי איתם בתוך המים
גם ג'קוזי היה שם, הוא היה יותר נמוך אז הסכמתי להם כשאני צופה מהצד
ולמען האמת כשהגענו חזרה הביתה הודיתי לה' שחזרנו בשלום, כי זה באמת לא מובן מאליו שחוזרים בשלום גם כששומרים עליהם באלף עיניים, הטביעה מתרחשת בשניות!!!

קו זינוק

משתמש צעיר
המשתמש נחסם
אנחנו מאמינים בני מאמינים שלפני מעשה הכל בידי בני אדם ואחר מעשה הכל בידי שמיים!!
איזה ציטוט משונה
אני דווקא מאמין שגם לפני מעשה וגם אחריו האחריות ואי הרשלנות היא בידי אדם, השאר בידי שמים.

שרינה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
א
איזה ציטוט משונה
אני דווקא מאמין שגם לפני מעשה וגם אחריו האחריות ואי הרשלנות היא בידי אדם, השאר בידי שמים.
את הציטוט הזה לא אני המצאתי, הוא כתוב בספרים, זה ברור שלפני מעשה זה יכול להיות כתוצאה מרשלנות, אבל אחרי שזה קורה אנחנו מאמינים שהכל בידי שמיים ולא שואלים שאלות למה דווקא לי זה קרה הרי עוד אלפי הורים רשלנים יש??

קו זינוק

משתמש צעיר
המשתמש נחסם
את הציטוט הזה לא אני המצאתי, הוא כתוב בספרים
אני לא יודע לאיזה ספרים הכוונה.
בספרי השו"ת בספרייה שלי יש דווקא הרבה תיקוני תשובה חמורים לרשלנויות "קלות" לכאורה שגרמו למוות, למרות שזה "לאחר מעשה" וכבר קרה"?

ישראל העם

משתמש פעיל
מזכיר לי את עניין שכחת ילדים ברכב, היום לאחר שיש כ"כ הרבה מודעות לעניין ואמצעי זהירות ותזכורות שונות, אדם שסומך על עצמו ולא עושה שום תזכורות אם ח"ו קרה אסון, אני לא רוצה להתבטאות אבל לא יוכל להגיד בקלות ידינו לא שפכו את הדם הזה ה' ירחם...

מולטיגרפיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אני לא יודע לאיזה ספרים הכוונה.
בספרי השו"ת בספרייה שלי יש דווקא הרבה תיקוני תשובה חמורים לרשלנויות "קלות" לכאורה שגרמו למוות, למרות שזה "לאחר מעשה" וכבר קרה"?
צודק
אם אדם עשה את ההשתדלות והשמירה וכל מה שאת צריך
אז
הוא יכול להגיד שלפני מעשה בידי אדם ואחרי בידי שמיים..(הכל תמיד משמיים, אך לענין הציטוט..)
כי אפשר בהחלט למנוע דברים כאלה

טוליפ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
השתדלות מעשית:
מלכתחילה כדאי לברר עם בעלי הצימר שהבריכה מגודרת עם שער.
1. כשהילדים בבריכה /ג'קוזי חייב להיות הורה או מבוגר אחראי שמשגיח כל הזמן.
2. כשהילדים לא בבריכה לנעול את שער הכניסה למתחם. אם אין שער לנעול את הדלת יציאה למרפסת/חצר
3. ילדים שלא יודעים לשחות או/ו לא נוגעים עם הרגליים ברצפת הבריכה, לשים להם מצופים (ולא גלגל ים שהוא לא בטיחותי ואפשר להתהפך ממנו, או לשכוח להחזיר אותו כשיוצאים וכו') ולא להוריד אותם בשום אופן עד היציאה. מהמתחם.
4. להתפלל.

ELO

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
"היא כנראה החליקה בלי שאף אחד ישים לב": מצמרר: אביה של אביטל נזרית, הילדה שטבעה אתמול למוות בצימר בצפון, משחזר את האירוע הקשה ומקבל עליו את הדין באהבה • וגם: הנתון הקשה על העליה באירועי הטביעה בחודשים האחרונים
המונים ליוו אמש למנוחות את הילדה אביטל נזרית שטבעה אתמול למוות בבריכה בצפון. אביה, הרב אריאל נזרית, קיבל עליו את הדין באהבה ואמר: "יש אנשים שלא זוכים לבנות, לבנים או לילדים. אנחנו זכינו לבנים, בנות וילדים. זכינו במשך ארבע וחצי שנים לא היינו מוותרים עליה גם אם היינו יודעים מראש – שווה לקבל את המתנה הזו גם לארבע וחצי שנים".

בראיון לחברת החדשות הוא הוסיף: "שמרנו עליה מכל משמר. כשהבורא רוצה אי אפשר לתפוס את הנשמות".

"אנחנו אין לנו שאלות. אנחנו בטוחים וסמוכים שזה היה הזמן שלה. בטוח שהקב"ה החליט שזה הזמן, אנחנו בטוחים".

לדבריו, "את החיבוק של עם ישראל אנחנו מרגישים מכל קצוות הארץ. אנחנו שולחים אהבה לכל עם ישראל. תודה לכל מי שחושב עלינו".

ואילו בראיון לאתר YNET הוא שחזר את האירוע הקשה: "היינו לידה כל הזמן, היא נכנסה למים רק עם גלגל הצלה ושני מצופים…היא כנראה החליקה בלי שאף אחד ישים לב, מה שמוזר זה שאף אחד לא שמע אותה".

ע"פ נתוני חברת 'בטרם' מאז תחילת השנה האזרחית מצאו את מותם באירועי טביעה בישראל 29 בני אדם, בדיוק כפול מהתקופה המקבילה אשתקד. חשוב להדגיש כי המספר כולל גם את הרוגי אסון נחל צפית. יחד עם זאת, גם בלעדיהם מדובר על מספר גבוה ביותר, אם תרצו: 19 (או 29) הרוגים יותר מידי.

מולטיגרפיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אווווווווווווווווווווווייי
משיח!

פרק קכב:
א) שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית ד' נֵלֵךְ: ב) עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם: ג) יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו: ד) שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם ד': ה) כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד: ו) שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ: ז) יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ: ח) לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ: ט) לְמַעַן בֵּית ד' אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
• • • • • •
לתשומת לבכם, אשכול זה נועד לבקשות תפילה בלבד. פטפטת ודיונים עלולים לגרום לנעילת האשכול או חסימת המשתמש. בברכת רפואה שלימה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה