כללי עוד פונט חדש נוסף לקטלוג פונטביט 2013

קלאסה

משתמש רשום
המשתמש נחסם
הפונט יוגורט

קבצים מצורפים

• 2013.jpg
    KB 172.2 · צפיות: 13

ותמיד לבחור

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יכולנו בהחלט להמשיך לחיות בלעדיו באושר עד 120, אם כי הוא חמוד בהחלט.

אבל למה הוא מרווח כל כך????? :confused:

esw

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני לא מבינה, יצא הקטלוג כבר ופתאום הם מתחילים לשחרר עוד פונטים.......??

אוהב0ישראל

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י esw;893435:
אני לא מבינה, יצא הקטלוג כבר ופתאום הם מתחילים לשחרר עוד פונטים.......??

אולי לנוכח תגובות של אכזבה קשה מרמת ההיצע והדלות של הפונטים השנה.
אני למשל התאכזבתי מאוד מאוד.

יעקב וואלף

משתמש רשום
נכתב ע"י אוהב0ישראל;893439:
נו באמת.. לנוכח תגובות האכזבה, אז מה, אז שיחררו את פונט השנה??

blueberry

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
האם יש כבר אפשרות להזמין פונטים?

שירי כהן

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
הוא דווקא ממש 'יוגורטי' כזה, מצויר.
אהבתי את הפשטות ותחושת הפעם שהוא מעביר.

blueberry

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י pr;893488:
הוא דווקא ממש 'יוגורטי' כזה, מצויר.
אהבתי את הפשטות ותחושת הפעם שהוא מעביר.

כנראה שהוא מתאים במיוחד לציירי וכותבי קומיקס...:)

אוהב0ישראל

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י יעקב וואלף;893464:
נו באמת.. לנוכח תגובות האכזבה, אז מה, אז שיחררו את פונט השנה??

לא.
שחררו מה שהיה להם כמעט מוכן באותו הרגע, ואני מוכן להתערב שישחררו עוד.

Yony

משתמש רשום
נכתב ע"י אוהב0ישראל;893439:

נראה לי שמהרת לשפוט

למעמד בשפה העברית אשר מתבונן במגאזינים מחו"ל, עולה מידי פעם המחשבה:
כמה שקשה למצוא בשפה העיברית פונט סנס סריף לטקסט
- שיהיה גם יפה וגם ברמת קריאות טובה.
נראה לי, שבקטלוג הזה נעשתה עבודה כבירה בכיוון הזה -
ימים יגידו - אם בקטלוג הזה לא פורסמה התשובה לאותו הפונט המיוחל...

נומי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
בייגלה :D

ראש בריא

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אני חושב שפונטביט צריכים להוסיף למאגר שלהם פונטים של כתב יד....
אבל אין מה לאמר, אין מתחרים לפונטים העבריים של פונטביט, הם ממש חזקים כמעט ולא קורה שאתה צריך להפוך אותו ל"טקסט מת" כדי להוסיף לו עיבוד שיראה טוב יותר טיפוגרפית...
זה, לצערנו, כמעט לא קורה בחברות האחרות וחבל...

yoel32

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
נכתב ע"י אוהב0ישראל;894627:
סליחה
טקסטילר או אלברטוס? ממי יוצאת הבשורה?
הבשורה יוצאת מגפן המעודכן ומנבו!
ואולי אף מאליפנט.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  12  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה