עוד סוג של עצירות..

נעמי ס

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הבת שלי בת 3 הייתה עם אותו בעיה, מרוב פחד סבלה מעצירות נוראית ושום דבר לא עזר, ניסינו הכל זה נמשך חצי שנה בלי שום שיפור אפילו בקבוק שלם של מיץ שזיפים, נורמלקס וכו, ביום הראשון עזר ואח"כ זה היה כאילו לא נתנו לה כלום.
בסוף המליצו לי על טיפול בשלושת המימדים למי שמכיר... עשיתי 3 טיפולים וזה עבר כלא היה עד עצם היום הזה אין זכר (בת 7) ממליצה מאד.

בואו בשלום

משתמש צעיר
הבת שלי בת 3 הייתה עם אותו בעיה, מרוב פחד סבלה מעצירות נוראית ושום דבר לא עזר, ניסינו הכל זה נמשך חצי שנה בלי שום שיפור אפילו בקבוק שלם של מיץ שזיפים, נורמלקס וכו, ביום הראשון עזר ואח"כ זה היה כאילו לא נתנו לה כלום.
בסוף המליצו לי על טיפול בשלושת המימדים למי שמכיר... עשיתי 3 טיפולים וזה עבר כלא היה עד עצם היום הזה אין זכר (בת 7) ממליצה מאד.
מי עשה לבת שלך את הטיפול? אפשר לקשר אותי? זה ממש דחוף עדיין לא משתפר המצב, היא סובלת ככה שנה וקצת..

מטבע הדברים

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
מה עושים עם הילד (5) מרוב פחד מהכאב לא מוכן אפילו להתיישב על האסלה,
מתאפק כבר מעל שבוע(!) ושום דבר לא עוזר, לא בטוב ולא ברע, כרגע עם החזרה ללימודים הוא משכנע אותי שכבר התפנה בחיידר אך אני עדיין רואה אותו קופץ מכאבי התאפקות.
מה עושים???????? נואשת ממש...

איילת לוי

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
מה זאת אומרת שום דבר לא עוזר? ניסתם נורמלקס או סוג משלשל אחר?

לעניות דעתי

משתמש פעיל
מה עושים עם הילד (5) מרוב פחד מהכאב לא מוכן אפילו להתיישב על האסלה,
מתאפק כבר מעל שבוע(!) ושום דבר לא עוזר, לא בטוב ולא ברע, כרגע עם החזרה ללימודים הוא משכנע אותי שכבר התפנה בחיידר אך אני עדיין רואה אותו קופץ מכאבי התאפקות.
מה עושים???????? נואשת ממש...
דבר ראשון אל תהיי נואשת, ואם את כזאת - אל תשדרי את זה לילד.

אמא חדשה

משתמש מקצוען
D I G I T A L
נורמלקס בכמיות גדולות..
הגענו למיון עם ילדה בת 4 שפתאום הייתה מתיישבת על הרצפה וצורחת מכאבי בטן.
אמרו לנו לתת לה נורמלקס 12 גרם פעמיים ביום - כפול שתיים ממה שמומלץ, תוך כמה ימים הכל פשוט יצא לה...
מה שגם עוזר, זה אמבטיה חמימה וארוכה ולעודד אותו לעשות באמבטיה - מגאיל לגמרי אבל עובד וזה ממש מרגיע את הכאב...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה