עוגת תפוח עץ, גבוהה, טעימה, מרשימה---

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

רוחי בלבוחי

משתמש סופר מקצוען
@ה. בקר כמובן עשיתי את העוגה המהממת הזו
אבל מעניין שהיא יצאה לי שונה מעט,
השכבה הראשונה קבלה גובה ממש וכל כולה עלתה לגבהים , והשכבות כל אחת במקומה .
משהו כזה -
מעניין למה?.... אבל חייבת לציין שהיא נאכלה ונאכלת... אתמול בצהרים הגשתי את זה חם כמנה אחרונה ולקקו ת'אצבעות.
1650444017269.png

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
@ה. בקר כמובן עשיתי את העוגה המהממת הזו
אבל מעניין שהיא יצאה לי שונה מעט,
השכבה הראשונה קבלה גובה ממש וכל כולה עלתה לגבהים , והשכבות כל אחת במקומה .
משהו כזה -
מעניין למה?.... אבל חייבת לציין שהיא נאכלה ונאכלת... אתמול בצהרים הגשתי את זה חם כמנה אחרונה ולקקו ת'אצבעות.
צפה בקובץ המצורף 1103572

האמת לחצתי על התפוחים קצת לפני ששפכתי את השכבה הבלולה. אני רואה שלא כתבתי את זה במתכון למעלה. זה מה שככל הנראה העביר חלק מהתפוחים ללמטה יותר
סורי :(

רוחי בלבוחי

משתמש סופר מקצוען
האמת לחצתי על התפוחים קצת לפני ששפכתי את השכבה הבלולה. אני רואה שלא כתבתי את זה במתכון למעלה. זה מה שככל הנראה העביר חלק מהתפוחים ללמטה יותר
סורי :(
על אף ולמרות זה יצא מדהים!!! אבל אני מאמינה שלשביעי של פסח אעשה נוספת בשביל לראות אותה שונה...... וזה גם טעים אש!!!!!!

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
על אף ולמרות זה יצא מדהים!!! אבל אני מאמינה שלשביעי של פסח אעשה נוספת בשביל לראות אותה שונה...... וזה גם טעים אש!!!!!!
נהיה לי עצבני בגלל שלא הצליח לך
תדעי.
לא עצבני עלי
עצבני עלי.

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai

Sara led

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
נראה משהו ששווה להכין .
תודה הני.
רק לגבי התפוחים, לא ממש הבנתי לאיזה גודל לחתוך אותם

efshar

משתמש פעיל
הכנתי, יצא מדהים! יפה, טעים... תודה!
ב4 אינגליש קייק, שנוכל 'לגמור תבנית' וישאר ליו"ט... (בתבנית רגילה הגבולות מיטשטשים;))
(התלבטתי אם להעלות את התמונה של התבנית הריקה... יותר מדד, לא?)
IMG_4885.JPG

זהבית87

משתמש מקצוען
העוגה ממש יפה, טעימה ומוצלחת.
מצטרפת לרשימת המתכונים המוצלחים של פסח.
תודה לך העני.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  20  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה