עוגת מספרים/צורה אישית, אפשר?

976חני

משתמש מקצוען

אליש 10

משתמש פעיל

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
האמת,] לא הבנתי את השאלה.
למה זה אמור להיות קשור?

באקינגהם

משתמש מקצוען
אני אישית השתמשתי בזה למוקרמים- לאחר המלצות מכאן
זה פחות מתוק וכן כדאי שהקצפת תהיה מתוקה
צריך לזה נראה לי שמנת 32% שומן(אני עשיתי עם ריצ')
מה זה בזה? במתוקה? למוקרמים? איך זה קשור לעוגת מספרים? זה פחות מתוק משמנת חמוצה? 38% של השף הלבן לא טוב? אודה מאוד להסברים תודההה

באקינגהם

משתמש מקצוען
האמת,] לא הבנתי את השאלה.
למה זה אמור להיות קשור?
רוצה להבין אם להקציף את השמנת המתוקה להקצפה 38% של השף הלבן זה טוב ומתאים לעוגת מספרים מבחינת מרקם/טעם/כלדבר אחר. שמנת חמוצה איך זה מתאים זה לא חמוץ/מלוח? תודה רבה:)

אליש 10

משתמש פעיל
צילום מסך 2022-07-20 133802.png

יש את הורוד שזה מתוקה להקצפה 32% ויש את הכחול שזה 38% שומן שזה להקצפה אבל לא נראה לי מתוק כ"כ

אדריכלית בעתיד בעז"ה

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
סתם לכל מי שמעונינת אני עשיתי את זה לא מזמן בגרסה מלוחה כמנת פתיחה ליום הולדת 70 בצק פריך מלוח עם תבלינים בתוך הבצק עצמו אורגנו תבלין פיצה וכוו ובין לבין שכבות של שלוש טעמים של גבינת שמנת גבינת שום שמיר גבינת פלפלים קלויים ועוד גבינה פיקנטית ומלמעלה ירקות זה היה מרשים ואווו וטעיםם
זה עבודה אבל שווה את זה

קבצים מצורפים

• 20201115_224747.jpg
    20201115_224747.jpg
    3.6 MB · צפיות: 218
  • IMG-20201119-WA0017 (1).jpg
    IMG-20201119-WA0017 (1).jpg
    KB 233.6 · צפיות: 220
  • IMG-20201119-WA0015.jpg
    IMG-20201119-WA0015.jpg
    KB 191.6 · צפיות: 215

מ...

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
יש למישהי לשלוח לי שבלונת לב לעוגת מספרים?
תודה מראש!

באקינגהם

משתמש מקצוען
טוב. עכשיו תור המלוח.

לקחתי את המתכון לבצק שנמצא בתחילת האשכול הזה, ללא האבקת סוכר, השתמשתי בחמאה עם שום של "מולר", הוספתי פטרוזיליה ושמיר יבשים, ואפיתי...

ל"קצפת", הקצפתי שמנת להקצפה - לא מתוקה [בערך רבע מכל נראה לי...], והוספתי לקצפת קופסא אחת של גבינת שמנת נפוליאון, המשכתי להקציף להיטמעות מלאה.

קישטתי בפטריות חיות, עגבניות שרי, כוסברה, חסה, נבטים, ונשנושים, בזקתי קצת פפריקה וזעתר... וזה מה שיצא...

(שכחתי לשים מלח בבצק ועל הירקות... אז יצא קצת טפל :(, יש לשים כמות יפה בבצק לענ"ד...)

קבצים מצורפים

• 7.png
    7.png
    KB 533.3 · צפיות: 158
  • 8.png
    8.png
    KB 481.1 · צפיות: 152
  • 4.png
    4.png
    KB 646.6 · צפיות: 149
  • 1.png
    1.png
    KB 360 · צפיות: 165

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה