עוגות/עוגיות עוגות חתוכות לשמחות- איפה אפשר להזמין?

פלמינגו.

משתמש מקצוען
עוגות חתוכות יפות לאירוע בסגנון הזה
איפה אפשר להזמין
@פטיפורית
עוגות/עוגיות - תבחרו לנו עוגה לשבת...! מתכון + התנצלות... | פרוג - הפורטל  החרדי המקצועי הגדול ביותר
עוגות/עוגיות - תבחרו לנו עוגה לשבת...! מתכון + התנצלות... | פרוג - הפורטל  החרדי המקצועי הגדול ביותר

ש. וייסבלום

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
D I G I T A L
בבני ברק יש במטבח של ישיבת חיים עוזר אחד שמוכר מגשים של כאלו עוגות
כל מגש 100 ש"ח
0505214585

שולחן וכיסא

משתמש פעיל
יש בירושלים ברמות א' מישהי מאוד מוצלחת!!!!!!!!
תבררי מה המספר כי זה נראה לי מה שאת מחפשת
כל קופסא 30 ש"ח
עוגות טעימות!

אני אני

משתמש פעיל
שואלת סתם מסקרנות
כמה חתיכות עוגה במגש?
אם אני זוכרת נכון, 80 יח'. הזמנו כמה פעמים לאירוסין ולשבת שבע ברכות, כל האורחים התלהבו מאד!!! (היו כאלה שלא אוכלים מכל מיני ידיים (אסתטי?), וזה קנוי, אז רק בזה הסכימו ליגוע.) זה היה מרשים מאד ומעשיר, והכי חשוב מרגיע שתמיד יש בצד עוד עוגות יפות להגיש.

%IOO

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
יש מישהו בבית שמש
נראה לי עושים משלוחים
טעים באמת, והיימיש
בהשגחת העדה החרדית רשמי
לא הזמנתי מהם - אני לא יודעת מחירים
כן אכלתי מהם באירועים כמה פעמים והיה ממש טעים
052-717-9021

הרי זהב

משתמש סופר מקצוען
אם אני זוכרת נכון, 80 יח'. הזמנו כמה פעמים לאירוסין ולשבת שבע ברכות, כל האורחים התלהבו מאד!!! (היו כאלה שלא אוכלים מכל מיני ידיים (אסתטי?), וזה קנוי, אז רק בזה הסכימו ליגוע.) זה היה מרשים מאד ומעשיר, והכי חשוב מרגיע שתמיד יש בצד עוד עוגות יפות להגיש.
קצת יותר משקל לחתיכה?
היא עובדת בהתנדבות?

%IOO

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
זה עוגות מפעל כמו קראנץ' ליס וכדו' לא ביתי.
הם יפים מאוד יש להם הרבה סוגי עוגות יפות אבל בסופו של דבר הכל אותו טועם..
מחפשת משהו אחר ביתי וטעים
המספר שכתבתי מעל זה טעם ביתי ממש, ולא מה שאת מתארת כאן,
תנסי לברר - השם שלהם פישר
המון בבית שמש לוקחים אותם
בהצלחה

אולי מעניין אותך גם...