עובש בקירות!!!! מפרסמת גם כאן..

• פותח הנושא m.e.e
  • פורסם בתאריך

m.e.e

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אנא חברים מקצוענים עזרתכם!
אנחנו מתגוררים בדירה עם קירות ללא בידוד,(בנין אבן ירושלמי, נראה לי שבנוי כבנין טרומי..קומה שניה עם גג מעלינו) כתוצאה מכך בחורף, כל הקירות שמקבילים לבחוץ, מקבלים דוג' שחורה, יפה ועבה של עובש! מזוויע! כל הקירות, של חדר השירות, של המטבח!! של חדר השינה! בפסח כאשר ניקיתי במרץ ככל נשות ישראל את ארון הבגדים שנגר פרטי הרכיב אותו על הקיר, כך שהקיר הוא חלק מהארון (מקווה שהבנתם..) בחדר השינה הזדעזעתי לראות שהבגדים נדבקו בעובש!! וגם בתוך תיבות האכסון שמתחת למיטה.
מה עושים? יש פתרון לא מידי יקר שימגר אחת ולתמיד את הדבר הזה? כי אני מותשת לעבור עם סמרטוט טבול באקנומיקה, יום וליל על הקירות שכבר איבדו מצבעם.
השאלה היא, האם זה גם עניין של פונקציה של איוורור, נניח, אם החלונות סגורים רוב היום אז זה יכול להשפיע לרעה?
אשמח לשמוע פתרונות מכם.
תודה מראש.

m.e.e

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אשמח בכל זאת, אולי מישהו כן יכתוב על רעיון לפיתרון כלשהו לפני שאעשה חיפוש..(לא ממש מסתדרת עם זה..)

קטקטים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
שמחה לומר לך שיש פתרון פשוט וקל מאד

נשמע ממש מזעזע עד היכן העובש להזיק..
אני גם בבנין טרומי וקומה אמצעית בבנין ולמרות זאת יש לי בחלק מקירות הבית החיצוניות אזורים כאלו,

יש תכשיר מצוין שקונים אותו בטמבור ובחלק מהמכולות אפי'

פשוט מאד, עולה כ 30-40 ש"ח מרססים על אזור העובש, מחכים 10 דק' והכל נעלם! מובטח!

אנחנו קנינו בתחילה את של יעקובי, וכשרכשנו שנה אחרי שוב נגמר בטמבור, והוא הציע חברה אחרת שהיתה לו וזה עבד אותו דבר..

ניהיה לי גם על החלונות בחורף כשבחוץ קר ובפנים חם וכו'..
כל מקום כזה שמשחיר מעובש הוא הוריד בפשטות ובקלות לגמרי,
מומלץ מאד ומובטח הצלחה.

שיהיה בהצלחה רבה!!!

m.e.e

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
יש תכשיר מצוין שקונים אותו בטמבור ובחלק מהמכולות אפי'

פשוט מאד, עולה כ 30-40 ש"ח מרססים על אזור העובש, מחכים 10 דק' והכל נעלם! מובטח!
אני חושבת שאני יודעת במה מדובר. בעיקרון הוא פועל כמו אקנומיקה לא?
קניתי גם תרסיס נגד עובש, הוא אכן מוריד את העובש לחלוטין אבל חוזר כעבור שבוע שבועיים בערך.. השאלה אם יש פתרון קבוע ולא זמני..?

הארז

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
יש פירורים סופגי לחות
לנו בממד זה עזר מאוד

להודות ולהלל!

משתמש מקצוען
נזילה זה לא נראה בגלל שנזילה זה לא כתם שחור אלא קילוף הצבע ועיגולים סביב
יותר נראה בעיית איורור , וזה הפתרון לפתוח חלונות במשך היום
וכמו"כ אם תולים כביסה על מתקן בתוך חדר סגור בלי חלונות פתוחים יש כתמיי עובש בגלל הלחות. זה בדוק...

m.e.e

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נזילה זה לא נראה בגלל שנזילה זה לא כתם שחור אלא קילוף הצבע ועיגולים סביב
יותר נראה בעיית איורור , וזה הפתרון לפתוח חלונות במשך היום
וכמו"כ אם תולים כביסה על מתקן בתוך חדר סגור בלי חלונות פתוחים יש כתמיי עובש בגלל הלחות. זה בדוק...
אהה הבנתי.. ואז מובטח לי שלא יתפתח שוב עובש ברגע שאני אקפיד על חלונות פתוחים? גם הבעיה היא, שאם אני אפתח את החלונות,הגשם יכנס לתוך הבית וירטיב את כל הסביבה והקירות, ואז זה גם יכול לגרום להיווצרות עובש לא?

אות לי

משתמש סופר מקצוען
כפי שכתבתי לך -
את צריכה לבדוק אם אצל השכנים המצב גם כך
אם כן יש צורך בטיפול חיצוני של כולם
מזמינים חברת איטום שמתיזה מבחוץ חומרי איטום שפותרים את הבעיה
לפעמים בסנפלנג ולפעמים יש צורך בפיגום

אם הבעיה רק שלכם -
רטיבות בחיצוני זה רטיבות של גשם ולא של צנרת..
לאטום חיצונית רק את הדירה שלכם זה סיפור יקר
לכן מחפשים פתרונות בתוך הבית - חלון פתוח וחומרים יבשים סופחי לחות זה כמו כוסות רוח לXX

הם יעילים רק בשילוב טיפול נכון בקיר -
ולכן המלצתי לך על החומר החדש של יעקבי, אפשר להשיג אותו בטמבוריות
מצרפת לך תמונה שלו :
יעקבי.png

משה גל

משתמש מקצוען
אם זה בגלל רטיבות מבחוץ, יש פיתרון של חומר שנקרא 'חומר איטום שלילי', שהוא לא מבחוץ, אלא מבפנים לאחר שכבר נוצרה הבעיה.
בד"כ משתמשים בו במקום שא"א לאטום מבחוץ, אבל במקרה שלכם לכאורה זה מאוד יקר לאטום מבחוץ. ולכן כדאי לכם לפנות למי שמוכר את זה 0523410112, הוא יוכל לתת לכם הדרכה ברורה.

mend

משתמש מקצוען
D I G I T A L
אצלי ניקוי באקנומיקה כל הקירות - עזר מאד

להודות ולהלל!

משתמש מקצוען
אם זה בגלל רטיבות מבחוץ, יש פיתרון של חומר שנקרא 'חומר איטום שלילי', שהוא לא מבחוץ, אלא מבפנים לאחר שכבר נוצרה הבעיה.
בד"כ משתמשים בו במקום שא"א לאטום מבחוץ, אבל במקרה שלכם לכאורה זה מאוד יקר לאטום מבחוץ. ולכן כדאי לכם לפנות למי שמוכר את זה 0523410112, הוא יוכל לתת לכם הדרכה ברורה.
סיקה רגילה כתוב עליה שימוש פנימי וחיצוני, רק שצריך לעשות טיח באופן מתאים עליה שזה דבר יקר

להודות ולהלל!

משתמש מקצוען
אהה הבנתי.. ואז מובטח לי שלא יתפתח שוב עובש ברגע שאני אקפיד על חלונות פתוחים? גם הבעיה היא, שאם אני אפתח את החלונות,הגשם יכנס לתוך הבית וירטיב את כל הסביבה והקירות, ואז זה גם יכול לגרום להיווצרות עובש לא?
בנזילות ועובש קודם שוללים ע"י דברים פשוטים ואח"כ עולים לדברים יקרים ,
כמו שכתבו שכדאי לבדוק אצל שכנים עם קומה ודירה מקבילה כדי לשלול בעיית בידוד
ולגבי גשם שיכול להכנס בעד החלנות אפשר להטות את התריס באופן שלא יכנס מים.

ג.ח

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
מנסיון- (אחרי כמה שנים שהייתי צריכה לנקות עם אקנומיקה...)
לפתוח את כל החלונות בבית הכי הרבה שאפשר. גם אם קר...

דודה רות

משתמש רשום
הייתה גם לנו את אותה בעיה (בגדים עם עובש, קירות שנצבעים בשחור ברגע שמתחילים הגשמים וכו....)
הקיר מבחוץ היה עם קוביות חלולות (כך נבנה לפני 40-50 שנה ליופי)
שנה אחת החלטנו לטפל בענין עד הסוף
דבר ראשון אטמנו את הקוביות במחוץ (500 ש"ח)
לאחר מכן הזזנו את הארון וניקינו את כל הקיר עם חומר נגד עובש (הורג את הפטריה)
כשהתייבש צבענו בצבע נגד עובש
והכי חשוב - להשאיר סדק בחלון גם כשקר.
מאז נפתרה הבעיה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה