עד מתי אפשר להצטרף לרייאלטי של 'בוסתן'????

טבעונית

משתמש רשום
תודה לכם על כל הפרגונים.
אני נהנית במיוחד שהתגובות מתייחסות בדיוק למטרות שהצבנו לעצמנו, וזה אומר שאכן הצלחנו, ברוך ה'.
אכן, גם אנו מצטרפים אל אביגדור במסעו האמיץ (אין כמוך, שירי! זו יצירה שאין שניה לה), ותפקידנו הוא בעיקר לעזור לאמא שלו להצטרף למסע, ולהעניק לאבא שלו את כל המידע כדי שגם הוא ייסע איתם... ובעיקר: לעזור להם להמשיך בנסיעה גם אחרי שדלק ההתחדשות לא יניע אותם יותר, כי הם בינתיים יכירו טעמים חדשים, ילמדו דברים חדשים, ובלי להרגיש - החיים שלהם פשוט ישתדרגו לכיוון הבריא, שיהפוך להיות חלק מהם.
ולשאלה בנושא התחרות:
משך חצי שנה נעקוב אחרי התהליכים שעוברות המתמודדות מידי חודש (כן, המגזין יהפוך לחודשי בקרוב, בעזרת ה'), ונכתיר יחד אתכם את המתמודדת הזוכה ואת השיטה המנצחת.
בהמשך, נעקוב אחרי הנשים שרזו בס"ד לאחר חצי שנה, שנה ושנתיים, כדי לבדוק אלו תהליכים עשו שינויים אמיתיים ומאריכי ימים.
ולשאלתך כל מיני, זהו, התחלנו. אי אפשר כבר להצטרף בסיבוב הזה. אולי בסיבובים הבאים.
אבל תמשיכו לעקוב, להיות איתנו, לבחור ולהשפיע!

יענקי111

משתמש צעיר
כאחד שמכיר היטב את המגזין, גם אני קורא בשקיקה כל מילה בלי פספוס...
אכן, השקעה אדירה בכמות ובאיכות!

עסק ידע

משתמש רשום
ראיתי את הגיליון בארוע בריאות שהשתתפתי

באמת מיוחד, לראשונה במגזר שלנו, אה?

פעמונים1

משתמש צעיר
לראשונה במגזר שמודע לציווי "ונשמרתם"... באמת מפליא שאף אחד לא חשב על זה קודם!

שירי כהן

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
נכתב ע"י טבעונית;1667868:
תודה לכם על כל הפרגונים.
אני נהנית במיוחד שהתגובות מתייחסות בדיוק למטרות שהצבנו לעצמנו, וזה אומר שאכן הצלחנו, ברוך ה'.
אכן, גם אנו מצטרפים אל אביגדור במסעו האמיץ (אין כמוך, שירי! זו יצירה שאין שניה לה), ותפקידנו הוא בעיקר לעזור לאמא שלו להצטרף למסע, ולהעניק לאבא שלו את כל המידע כדי שגם הוא ייסע איתם... ובעיקר: לעזור להם להמשיך בנסיעה גם אחרי שדלק ההתחדשות לא יניע אותם יותר, כי הם בינתיים יכירו טעמים חדשים, ילמדו דברים חדשים, ובלי להרגיש - החיים שלהם פשוט ישתדרגו לכיוון הבריא, שיהפוך להיות חלק מהם.
ולשאלה בנושא התחרות:
משך חצי שנה נעקוב אחרי התהליכים שעוברות המתמודדות מידי חודש (כן, המגזין יהפוך לחודשי בקרוב, בעזרת ה'), ונכתיר יחד אתכם את המתמודדת הזוכה ואת השיטה המנצחת.
בהמשך, נעקוב אחרי הנשים שרזו בס"ד לאחר חצי שנה, שנה ושנתיים, כדי לבדוק אלו תהליכים עשו שינויים אמיתיים ומאריכי ימים.
ולשאלתך כל מיני, זהו, התחלנו. אי אפשר כבר להצטרף בסיבוב הזה. אולי בסיבובים הבאים.
אבל תמשיכו לעקוב, להיות איתנו, לבחור ולהשפיע!

תודה, את מדהימה!
ובאמת כשהאמא נכנסת לענין זה מאד מדרבן את הילדים,
אי אפשר שהאמא תעשה מה שהיא רוצה ותדרוש מהילד שינויים.
כשזה ביחד זה ממש מקסים ומלהיב את כל המשפחה,
יש לך המון זכויות!
לתת לנשים יהודיות, לאמהות, כוחות ובריאות ומוטיבציה - זו זכות גדולה מאד.
שתמשיכי באומץ :)
ותודה על הפרגון!

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
מצטרפת לשאלה של שרי גולד1.

פעמונים1

משתמש צעיר
אני גרה בבית שמש וראיתי את זה בויטמין שיא, חנות טבע. כנראה שם התפוצה העיקרית של המגזין.

contrast

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
ולי יש את הזכות לאייר את מדור ההומור ב"בוסתן"
וגם למדור הספיציפי הזה של התחרות, איירתי איורונים חמודים שילוו אותו במגזין שיצא בקרוב
:)
מגזין מהמם!
העליתי את אחד ממדורי ההומור הקודמים עם ציור שלי
טבעונית (לא יודעת מי את במערכת...) את מרשה לי ?

קבצים מצורפים

• מגזין בוסתן2 - איור + כתבה.JPG
    KB 273 · צפיות: 18

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
מצאתי את עצמי (סוף סוף...) ברויאליטי של בוסתן!

נרשמתי, ואני אכן מופיעה!

פעמונים1

משתמש צעיר
עד כמה שהבנתי מהפרסום, לא כל מי שמופיעה שם אכן תשתתף. יש מערך בחירות שלם...
תשלחי חברות לבחור בך, כדי שיגדלו סיכוייך לקחת חלק בתהליך. בהצלחה!

עסק ידע

משתמש רשום
אני חושב שמוכרים את זה בכל דוכני העיתונים. ראיתי את המגזין כמה פעמים בחנויות

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
אני עושה את זה. נראה לך שלא?

מאמינה שהיה אפשר לעשות תעמולה גם פה, אם לא החשש מ'טבעונית'...

yudb

משתמש סופר מקצוען
מגזין מקסים.
קונה אותו בעקביות.
יישר כוח!

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
כן, את רואה אותי שם בשם בדוי, כמובן.

אני מופיעה שם במספר 8.

אפרת 10

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
ירושלמית... בוחרת בך :D

טבעונית

משתמש רשום
פרוגיסטים? יש לכם מתנה!

עם כזו אהדה ציבורית, ירושלמית... תבחרי בטוח!
ולשאלתכם:
ניתן לרכוש את המגזין בכל דוכני העיתונים (אלא אם נגמר) בכל בתי הטבע הרציניים, ובכל סניפי רשת ניצת הדובדבן - בכל רחבי הארץ.
ויש גם ‏‏מתנה לחברי פרוג
בחתימת מנוי (073-743-6696, בשעות הבוקר)
תוכלו להשלים את כל החוברות הקודמות - חינם (תשלמו רק על המשלוח בדואר)!
התקשרו ואמרו שאתם מפרוג, או השאירו פרטים בקישור הזה, ויחזרו אליכם:
<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
-

FL

משתמש צעיר
אני גם קוראת אותו בקביעות.
מגזין מקסים ומושקע!!
חומר מקיף ורחב!
תענוג....
והמבצע לפרוגיסטים שווה לגמרי.

יואל ארלנגר - קקטוס

אוהב קצת מהכל
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
הרעיון נראה מקסים כקידום מכירות לעיתון.
הקשר בין הריאלטי לקידום הבריאות - מקרי בהחלט.
לעניות דעתי זה אפילו נוגד את הבריאות: במקום שבן אדם יעשה את הדיאטה שהוא צריך לעשות, הוא עושה את הדיאטה שהוא רוצה לנצח בה, ללא התאמה קלינית.
מבחינה מדעית אין כאן ניסוי תזונתי, אלא ניסוי פסיכולוגי בלבד.
התופעה של ירידה במשקל בעקבות לחץ נפשי, כתוצאה מההשתתפות בניסוי הנ"ל, היא היחידה שיכולה להיחקר כאן.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה