שיתוף - לביקורת עדיין חי... תשע שנים אחרי!

כותב השורות

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
אתה היית הגיבור שלי!

ראיתי בך אדם חזק עם עוצמה אדירה, בעל השפעה עמוקה חובקת עולם.

כן, היית חזק! חזק באמונתך, בדעותיך, האמנת בכל ליבך בצדקת דרכך.

היית לוחם גדול ועז נפש כשבחירוף נפש נלחמת בעוז למען המטרות שהצבת לעצמך.

הגנת בגופך על המבצרים שהקמת, ספגת אש לא מועטה, ובחרת להתעלם, להתעלם מהכאב, להתעלם מהרדיפות, ולהמשיך הלאה בעיניים חדורות מטרה, בדרך אל היעד.

ואתה ניצחת, וכבשת,
כבשת, לא רק את השטח, כבשת גם את הלבבות של רבבות מעריציך שהביטו בך בצימאון שאינו יודע גבול.

היית האדם המושלם שהכרתי, היו לך את העיניים הכי טובות, הכי מרחמות,

זוכר באיזו רכות היית מביט בעיניים של ילד שהרגיש מייד שאתה אבא שלו

זוכר באיזו נחרצות השבת לחורפיך, לאלה שרק רצו להרע - לך, לאנשים שכל כך אהבת, ושאהבו אותך לא פחות.

היית הדמות שכמוה רציתי להיות.

הייתי מתבונן בך ארוכות כל אימת שזכיתי לראותך.

הייתי מאזין לכל מילה שיצאה מפיך, הערכתי כל אחת כזאת, אספתי אותן כמוצא שלל רב.

הדברים שהייתי שומע ממך חרוטים וצרובים בתודעתי, אינני יכול לשכוח אותם, אפילו לא את המנגינה, אפילו לא את המבטא והסגנון הכל כך מיוחד שהיה לך.

היית מורה דרך אמיץ, היית מנהיג אדיר, היית פורץ דרך שאליה הצטרפו מאות אלפים שצעדו אחריך במעלה ההר.

את האמת, אתה עדיין כאן, עדיין חי, בתוכי, בתוך כל אחד ואחד מתלמידיך, בתוך עשרות ספרים בארון שממולי, וכן אתה עדיין חי ומביט אלי מתוך התמונה בסלון.

אתה עדיין חי בבתי מדרשות, בבתי כנסיות, בשיעורי תורה, בערים, במושבים, בארץ הקודש, ובעולם כולו.

אתה עדיין חי.

ifatrosh

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
אתה היית הגיבור שלי!

ראיתי בך אדם חזק עם עוצמה אדירה, בעל השפעה עמוקה חובקת עולם.

כן, היית חזק! חזק באמונתך, בדעותיך, האמנת בכל ליבך בצדקת דרכך.

היית לוחם גדול ועז נפש כשבחירוף נפש נלחמת בעוז למען המטרות שהצבת לעצמך.

הגנת בגופך על המבצרים שהקמת, ספגת אש לא מועטה, ובחרת להתעלם, להתעלם מהכאב, להתעלם מהרדיפות, ולהמשיך הלאה בעיניים חדורות מטרה, בדרך אל היעד.

ואתה ניצחת, וכבשת,
כבשת, לא רק את השטח, כבשת גם את הלבבות של רבבות מעריציך שהביטו בך בצימאון שאינו יודע גבול.

היית האדם המושלם שהכרתי, היו לך את העיניים הכי טובות, הכי מרחמות,

זוכר באיזו רכות היית מביט בעיניים של ילד שהרגיש מייד שאתה אבא שלו

זוכר באיזו נחרצות השבת לחורפיך, לאלה שרק רצו להרע - לך, לאנשים שכל כך אהבת, ושאהבו אותך לא פחות.

היית הדמות שכמוה רציתי להיות.

הייתי מתבונן בך ארוכות כל אימת שזכיתי לראותך.

הייתי מאזין לכל מילה שיצאה מפיך, הערכתי כל אחת כזאת, אספתי אותן כמוצא שלל רב.

הדברים שהייתי שומע ממך חרוטים וצרובים בתודעתי, אינני יכול לשכוח אותם, אפילו לא את המנגינה, אפילו לא את המבטא והסגנון הכל כך מיוחד שהיה לך.

היית מורה דרך אמיץ, היית מנהיג אדיר, היית פורץ דרך שאליה הצטרפו מאות אלפים שצעדו אחריך במעלה ההר.

את האמת, אתה עדיין כאן, עדיין חי, בתוכי, בתוך כל אחד ואחד מתלמידיך, בתוך עשרות ספרים בארון שממולי, וכן אתה עדיין חי ומביט אלי מתוך התמונה בסלון.

אתה עדיין חי בבתי מדרשות, בבתי כנסיות, בשיעורי תורה, בערים, במושבים, בארץ הקודש, ובעולם כולו.

אתה עדיין חי.
כמה נכון, אמיתי.
מעורר געגוע.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיב

א הַלְלוּיָהּ אַשְׁרֵי אִישׁ יָרֵא אֶת יי בְּמִצְוֹתָיו חָפֵץ מְאֹד:ב גִּבּוֹר בָּאָרֶץ יִהְיֶה זַרְעוֹ דּוֹר יְשָׁרִים יְבֹרָךְ:ג הוֹן וָעֹשֶׁר בְּבֵיתוֹ וְצִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד:ד זָרַח בַּחֹשֶׁךְ אוֹר לַיְשָׁרִים חַנּוּן וְרַחוּם וְצַדִּיק:ה טוֹב אִישׁ חוֹנֵן וּמַלְוֶה יְכַלְכֵּל דְּבָרָיו בְּמִשְׁפָּט:ו כִּי לְעוֹלָם לֹא יִמּוֹט לְזֵכֶר עוֹלָם יִהְיֶה צַדִּיק:ז מִשְּׁמוּעָה רָעָה לֹא יִירָא נָכוֹן לִבּוֹ בָּטֻחַ בַּיהוָה:ח סָמוּךְ לִבּוֹ לֹא יִירָא עַד אֲשֶׁר יִרְאֶה בְצָרָיו:ט פִּזַּר נָתַן לָאֶבְיוֹנִים צִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד קַרְנוֹ תָּרוּם בְּכָבוֹד:י רָשָׁע יִרְאֶה וְכָעָס שִׁנָּיו יַחֲרֹק וְנָמָס תַּאֲוַת רְשָׁעִים תֹּאבֵד:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

דף חדש • אתגר 121

לוח מודעות

למעלה