עדיין בעניין התמלול..

מרקר-Marker

משתמש פעיל
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אני צריכה לתמלל תרגום לסרט..
קיבלתי קובץ וורד, שכתוב בדיוק את התזמון של הטקסט ככה:

4
00:07:02,120 --> 00:07:04,910
Cada vez que regresaba de una internación del hospital,

5
00:07:04,930 --> 00:07:06,300
O de haber estado fuera de su casa,

איך אני יכולה לתרגם בצורה הכי מהירה? (לא דווקא בפרמייר..)

תודה!!

תמר21

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
כתוב שם:
בכל פעם שחזרתי מאשפוז בביה"ח,
במשפט השני:
או שהי'ית מחוץ לבית
אם את שואלת איך להניח תרגום מעל הסרט, אפשר - לדעתי - לשים גם במובי מי'יקר (moovie maker) או בעורך הסרטים - של הווינדוס הדי חדשים.
בהצלחה!

מרקר-Marker

משתמש פעיל
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
כן, אני יודעת מה כתוב שם..
כי יש לי את הסרט בעברית..:D
זה רק היה דוגמא.

השאלה שלי היא איך אפשר לעשות את זה הכי מהר. זה עבודה שלוקחת כמה שעות טובות.

Rotem100

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
פעם פעם היה כאן אשכול על זה
יש תוכנה שעושה את זה
[וזה אמור לצאת כמו בתפריטים שאפשר לבחור באיזה שפה רוצים אני אנסה גם לחפש לך]

מרקר-Marker

משתמש פעיל
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אשמח מאד לתוכנה כזאת..
אחרת זה שעותת של עבודה.

Rotem100

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
אז ככה: בחיפוש בפרוג:

יש פתרונות פשוטים כמו srt או ssa שזה גם מחוץ לסרט וניתן לשינוי בקלות אם יש תיקונים וגם ניתן לתרגום לשפות שונות ללא ידע מיוחד בגרפיקה.

זהו קובץ טקסט שבנוי בצורה כזאת

"
1
00:00:00,232 --> 00:00:10,564
כתובית 1

2
00:00:00,232 --> 00:00:10,564
כתובית 2

"

הסבר

[מספר כיתובית]
[זמן התחלה] --> [זמן סוף]
[תוכן הכיתובית]

כמובן שלא צריך לכתוב את זה ככה יש תוכנה שעושה את זה כתבתי על זה בפירוט בפוסט הזה
http://www.prog.co.il/showthread.php?t=92750

הנה דוגמא לכתוביות של אושפיזין במבחר שפות.
http://www.sub-titles.net/he/ppodna...-&sM=353187&sJ=0&submit=Search&sAKA=1&sY=&sR=

נטפרי
---------------------------------
העברת קבצים גדולים
עיצוב לנגן סאנדיסק
חיתוך MP3
קניות באינטרנט

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה