דרוש מידע עגלת תאומים לאחים צפופים - התלבטות בין דגמים

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

שבת

משתמש פעיל
לא סובלת עגלת תאומים אין לי כונה להשתמש בזה עוד לילדים אז לא אכפת לי

...Naomi

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
מתעניינת על טרמפיסט קידילאק (שמתחבר מהצד) לילד בן שנה וחמש
(נראה לי מסורבל להסתובב עם עגלת תאומים במיוחד עם תינוק קטן שצריך את העגלת אמבטיה)
אשמח לשמוע ממי שהתנסתה
בן שנה וחמש זה ממש גבולי וממש תלוי באורח החיים שלכם.

אם יש לכם רכב זה הגיוני
אבל אם אתם נוסעים להורים לשבתות למשל וחוזרים מהאוטבוס ברגל או נוסעים באוטובוסים עירוניים
ילד בגיל הזה עדיין צריך עגלה

סופר ס

משתמש רשום
בן שנה וחמש זה ממש גבולי וממש תלוי באורח החיים שלכם.

אם יש לכם רכב זה הגיוני
אבל אם אתם נוסעים להורים לשבתות למשל וחוזרים מהאוטבוס ברגל או נוסעים באוטובוסים עירוניים
ילד בגיל הזה עדיין צריך עגלה
פעם בכמה חודשים יוצאת מהעיר ואז אקח 2 עגלות וגם לא מתניידת כמעט בתחבורה ציבורית
השאלה שלי כמה זה נח ושווה את המחיר (הדי יקר) לשימוש יומיומי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  20  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה