עזרה עגלת סטוקי

ה. ג.

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
ידוע לכם אם זה עגלה קלה, נוחה, או רק מאד יפה?

מצליחה

משתמש מקצוען
אפשר להשיג אותה גם בפצפונים בבית שמש.
משלוחים חינם.

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
רק יפה (ויקרה)
לא נוחה בעליל, אולי לתינוק, לאמא ממש לא
כל מי שאני מכירה שקנה כזאת עגלה, מכר אחרי ילד ראשון..
לא ממש מסכימה. היא מסורבלת, קשה בקיפול, אבל נוסעת מהמם. ממש מחליקה על הכביש. כיף לצאת איתה. מי גר בקומת כניסה, למשל, ולא צריך לקפל או להעלות את העגלה - זה ממש מומלץ.
נהנית מהסטוקי ביום יום, וכשנוסעים בבינערוני - בד"כ אני צריכה תאומים, ומימלא אין לי את בעיית הקיפול.

גיטי א.

משתמש מקצוען
לא ממש מסכימה. היא מסורבלת, קשה בקיפול, אבל נוסעת מהמם. ממש מחליקה על הכביש. כיף לצאת איתה. מי גר בקומת כניסה, למשל, ולא צריך לקפל או להעלות את העגלה - זה ממש מומלץ.
נהנית מהסטוקי ביום יום, וכשנוסעים בבינערוני - בד"כ אני צריכה תאומים, ומימלא אין לי את בעיית הקיפול.
אז זה בעצם עגלה נוחה רק בשביל ללכת ברחוב, בלי לעלות לאוטובוסים, בלי להכניס לרכב, בלי לעלות מדרגות....

חלב מוקצף

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
תמיד כשפותחים אשכול על סטוקי או עגלות יוקרה אחרות
יש כמה ניקים שממש ממש חשוב להם להביע את דעתם אודות העגלה, כמה שהיא מכוערת ולא מצדיקה את הכסף...
תופעה מעניינת ממש;)

ואגב אני קופצת על האשכול עם שאלה משלי,
מה ההבדלים בין מימה לסטוקי?
אשמח לשמוע מעלות וחסרונות

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
אז זה בעצם עגלה נוחה רק בשביל ללכת ברחוב, בלי לעלות לאוטובוסים, בלי להכניס לרכב, בלי לעלות מדרגות....
היא נוחה כם לאוטובוסים עירוניים, משום שהיא צרה ועוברת במעברים. היא לא נוחה באוטובוסים בינעירוניים - כי צריך לקפל אותה. והיא לא נוחה במדרגות - כי היא כבדה.
אבל - וזה אבל גדול - זה גם לא קריטי. נסעתי איתה מחוץ לעיר, ואני מטפסת איתה קומות, ועדיין זה נוח ושווה לי. הילד מרוצה שם. זה נוח לו. נוח לי. כשגרנו בקומה רביעית - קשרנו אותה למטה, וכיסינו אותה.

חלב מוקצף

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L

יודיתתתתתתת

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
המימה נראית זולה יותר (ויפה יותר, לטעמי)
יש הבדלים במבנה / נוחות?
אחת החברות שלי שהתלבטה בין מימה לסטוקי אמרה שהחליטה בסוף על הסטוקי
כי המימה היא מעור וזה נראה שלילד רותח בפנים

BKS

משתמש מקצוען
הסטוקי מהממת!!!
נכון פחות פרקטית, יותר כבדה , גדולה, וקשה לקיפול
אבל מנסיון אישי, עגלה יציבה , מחליקה ונוסעת בקלות!
וגם מעוצבת מיליון דולר....

אפשר להשיג אותה גם בפצפונים בבית שמש.
משלוחים חינם.
יש להם צבע שחור? כי בבני ברק מצאתי רק בבייבי לנד, אגב חנות עם שירות אחד בעולם ועכשיו גם מורחב ומשופץ .
ולגבי כל הדיון אני מאוד אוהבת ייחודי ונראה לי שזה ההגדרה הנכונה של העגלה הזאת, הבי 6 יוצא מהאף, טוב טעם וריח...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה