דרוש מידע עגלת נונה (Nuna) - מעלות וחסרונות!

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

- אסתר -

משתמש פעיל
אנחנו השתמשנו בה שנה ומשו אז אין לי עדיין מידע אחרי שימוש רב יותר,
אבל ממה שהשתמשנו מאד מרוצים, הילד היה בה עד שנה ומשו, היה תינוק שמנמן(כבד) והיה מעולה

ש. י. ר.

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עגלה אכן לא מוכרת, נמכרת רק במוצצים
אחרי שבדקתי וחרשתי את כל סוגי העגלות אנחנו מעוניינים בעגלת נונה- הכי פרקטית, נוחה, חזקה ויפה
אשמח ממש לקבל המלצות או ביקורות על העגלה ממי שמכיר
בעיקר על האיכות, האם זה מחזיק לכמה ילדים?
ממש ממש חשוב לי ויעזור

סבתא חביבה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
עגלה אכן לא מוכרת, נמכרת רק במוצצים
אחרי שבדקתי וחרשתי את כל סוגי העגלות אנחנו מעוניינים בעגלת נונה- הכי פרקטית, נוחה, חזקה ויפה
אשמח ממש לקבל המלצות או ביקורות על העגלה ממי שמכיר
בעיקר על האיכות, האם זה מחזיק לכמה ילדים?
ממש ממש חשוב לי ויעזור
כדאי לשים לב שיש לנונה דגם אחד לפחות שכתוב שהריפוד שלו עשוי מצמר. אני לא יודעת, אבל יתכן שדרושה בדיקת שעטנז.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה