מידע שימושי עגלת יויו שמפורסמת במעניינים ע"י קבוצת "מניסיון אישי"

לימונצ'לו

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
שימו לב!!!
מפורסם שם שזו עגלת יויו מקורית. כמובן שזה חיקוי (ויש שיאמרו אפילו חיקוי ברמה נמוכה יחסית... אבל זה לא הנושא)
והחס על כספו יתרחק מכל קישור של חברות מטעות כגון אלו...

מפרסמת את זה אחרי ששלחתי פניה גם למעניינים וגם למפרסם ותגובת המעניינים בשם המפרסם היתה-
לטענתו כולם יודעים שמוצר סיני הוא לא של החברה המקורית
(ואני תוהה- אם כולם יודעים שזה שקר אז מותר לומר אותו בקול??)

מדגישה- אין קשר ישיר בין המעניינים לפרסום הזה! האחריות היא של המפרסם ולא שלהם!

ידע הציבור ויזהר!

נערך לאחרונה ב:

mum

משתמש מקצוען
שימו לב!!!
מפורסם שם שזו עגלת יויו מקורית. כמובן שזה חיקוי (ויש שיאמרו אפילו חיקוי ברמה נמוכה יחסית... אבל זה לא הנושא)
והחס על כספו יתרחק מכל קישור של חברות מטעות כגון אלו...

מפרסמת את זה אחרי ששלחתי פניה גם למעניינים וגם למפרסם ותגובת המעניינים בשם המפרסם היתה-
לטענתו כולם יודעים שמוצר סיני הוא לא של החברה המקורית
(ואני תוהה- אם כולם יודעים שזה שקר אז מותר לומר אותו בקול??)

מדגישה- אין קשר ישיר בין המעניינים לפרסום הזה! האחריות היא של המפרסם ולא שלהם!

ידע הציבור ויזהר!
בדיוק גם ני ראיתי את זה במבזקי עדכונים
יש שם (במודעה) רמאות מעצבנת- ORIGINAL YOYA ואחר יש מלל בעברית שם מפורט על נפלאות היויו!
מרמאים כאלו אל תקנו כלום!

לימונצ'לו

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בדיוק גם ני ראיתי את זה במבזקי עדכונים
יש שם (במודעה) רמאות מעצבנת- ORIGINAL YOYA ואחר יש מלל בעברית שם מפורט על נפלאות היויו!
מרמאים כאלו אל תקנו כלום!
איפה שאני ראיתי היה כתוב יויו ולא יויה אז זה בכלל מעצבן.
הנה התמונה שהיתה מצורפת למודעה ההיא-
1615279111926.png

mum

משתמש מקצוען
איפה שאני ראיתי היה כתוב יויו ולא יויה אז זה בכלל מעצבן.
הנה התמונה שהיתה מצורפת למודעה ההיא-
צפה בקובץ המצורף 850957
וואלה יקרנים!
במבזקי העדכונים היה את אותה תמונה בדיוק, אבל בצהוב היה כתוב YOYA והמחיר - רק 590!
;) :p :rolleyes::cool:
מעניין שעל העגלה עצמה כתוב יויו- אין גבול לרמאות!

לימונצ'לו

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
וואלה יקרנים!
במבזקי העדכונים היה את אותה תמונה בדיוק, אבל בצהוב היה כתוב YOYA והמחיר - רק 590!
;) :p :rolleyes::cool:
מעניין שעל העגלה עצמה כתוב יויו- אין גבול לרמאות!
הכיתוב על העגלה עצמה מטושטש אבל כתוב שם יויה עם a שדומה מאוד ל o

לימונצ'לו

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מוסיפה פה את תגובת מנהלת הקבוצה-

קיבלתי כמה פניות ובדקתי את הנושא מייד.
קבוצת השיתופים שלנו עובדת על המלצות מחברים בקבוצה.
קיבלתי המלצה חמה על העגלה הזו מכמה נשים,
בדקתי את התגובות והקניות של העגלה וראיתי דרוג גבוה ואנשים מרוצים.
לאחר שהמלצתי עליה קיבלתי פניות להדגיש שזה לא המקורי, ואכן בדקתי ולהפתעתי ראיתי איות שונה והבנתי שאכן היתה לי טעות!
כמובן שמייד שלחתי לכל המקומות בהם התפרסמה המודעה לשנות ולהדגיש שלמרות ההמלצות החמות מרוכשים, זו עגלת יויה ולא יויו (חיקוי)
יש שהחליטו להדגיש ויש שרק שינו לעיצוב החדש.
בכל אופן לשמחתי הקישור לא עבד וכל מי שהתעניין הופנה למייל שלי ובו כמובן אדגיש לכל אחד באופן אישי שזה לא יויו המקורי.

השיתופים שלנו עובדים כשנה עם תפוצה גבוהה מאוד (לפני כן הייני רק קבוצת ווטסאפ נחמדה)
מעולם לא הטעינו אף אחד ותמיד כולם היו מרוצים ב"ה.

מקווים להמשיך כך הלאה,

רק מבהירה שלא באתי להכפיש את הקבוצה אלא להזהיר מפני העגלה הזאת באופן ספציפי. לגבי שאר הפרסומים שלהם אין לי מושג וכל אחד יעשה כהבנתו

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה