בקשה עגלת דונה

אשמח רק לדעת איך זה מתבצע
וכמה יוצא לדונה הרגיל
אני מטעין באתר אשמורת
לדוגמא 500 ש"ח אני צריך לשלם - 20% כך שפעול שילמתי 400 ש"ח וכן הלאה
אם הכרטיס נטען רוכשים בו ברשת שליב כול מוצר שבהטענה הרווחנו את הכסף
לכן אם העגלה דונה עולה בשילב 2000 בפועל שילמנו 1600 ש"ח כי יש לנו הנחה של 20%

;) MA BU

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אני מטעין באתר אשמורת
תודה על הפירוט
כמה עולה הדונה הרגיל?

באיזה עיר אתם? זה משהו שגובה ממך אחוזים? לא הבנתי איך זה עובד והאם אני יכולה דרכך גם
אני גר בבית שמש
ואפשר ג"כ דרכי
אני מטעין באתר אשמורת

טבריה

משתמש מקצוען
אני גר בבית שמש
ואפשר ג"כ דרכי
אני מטעין באתר אשמורת
בארגון המורים זה מוגבל להטענה של עד 3000 בחודש, תבדקו אם באשמורת אין הגבלה.

כוכב שביט

משתמש רשום
אני גר בבית שמש
ואפשר ג"כ דרכי
אני מטעין באתר אשמורת
אני לא מבינה למה התכונת שאתה מרויח על כל מוצר-למה שווה לך להתאמץ על זה?
בכל אופן צריך למעמד הקניה את בעל הכרטיס-לא? אנחנו לא מבית שמש
והאם זה מוגבל או שאתה יכול להטעין לדג' 2400 ולקנות בעצם ב-3000?

אני לא מבינה למה התכונת שאתה מרויח על כל מוצר-למה שווה לך להתאמץ על זה?
בכל אופן צריך למעמד הקניה את בעל הכרטיס-לא? אנחנו לא מבית שמש
והאם זה מוגבל או שאתה יכול להטעין לדג' 2400 ולקנות בעצם ב-3000?
אני לא מרוויח כלום פשוט עולם חסד יבנה
צריך את הכרטיס במעמד הרכישה אפשר לדבר ולראות בעניין
עניין ההגבלות אפשר לשלם פעמיה ברכישה ולעטין שוב
לדוגמא אם אפשר להטעין 1000 והקנייה עולה 3000 ש"ח אומרים למוכרת לחייב 1000 את הכרטיס ובאותו ואותו רגע מטעניין עוד 1000 וחוזר.

כוכב שביט

משתמש רשום
אני לא מרוויח כלום פשוט עולם חסד יבנה
צריך את הכרטיס במעמד הרכישה אפשר לדבר ולראות בעניין
עניין ההגבלות אפשר לשלם פעמיה ברכישה ולעטין שוב
לדוגמא אם אפשר להטעין 1000 והקנייה עולה 3000 ש"ח אומרים למוכרת לחייב 1000 את הכרטיס ובאותו ואותו רגע מטעניין עוד 1000 וחוזר.
איזה עולם טוב אנחנו חיים-חסד אמיתי
איך זה יגיע אבל אלינו? ואיך מטעינים מיד? יש לך דרך?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה