המלצה עגלת בוגבו או יו-יו?

שושי ב

משתמש רשום
לי יש את הבוגבו
עברה 3 ילדים
ובפעם השלישית אנשים שאלו אם העגלה חדשה
היא נשמרת מעולה
ממליצה מאוד!

חסידויסית

משתמש מקצוען
לנו יש יויו פלוס אמבטיה,
ואני מרוצה מאוד מאוד ב"ה!
נוחה וקומפקטית, היה לי ממש קשה להפרד מהאמבטיה...

geekית מחשבים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
1692804321723.png

לי יש את הבוגבי 5(זה מה שהיה בזמני) מעולה מכל הבחינות! (למעט קיפול יחסית גדול, תחשבי כמה אתם נוסעים ואיך)
לוידת מה עוד היה לשפר ב6 :) הבנתי שבעיקר הבדלים חיצוניים וגם קצת גובה.
אם אתם לא גבוהים(כמונו) אז גם הגובה של 5 מעולה לנו...
המיוחדות של יויו בעיני היא הטיולון, פחות האמבטיה. וגם הטיולון- מדובר על טיולון לילד בשלב גדול יותר.
לילד בן כמה חודשים שעובר מאמבטיה- עדיין העדפתי להשתמש בטיולון המאסיבי יחסית של בוגבו(הגם שיחסית לטיולון הוא רחב וקיפול גדול מידי)
אבל, אין ספק שיום יבוא ותגידי שנמאס לך ובא לך כבר משו קליל, קטן, קומפקטי כי זה מה שצריך לילד שחצי מהזמן הולך לבדו במדרכה ורק חצי מהזמן רוצה את העגלה.. ואז תביני את מעלת היויו ....
אבל לעכשיו זה שיקולים מוקדמים מידי..

רבקה רייזל

משתמש פעיל
בוגבו בי 6 מדהימה
הרבה אמרו לי על יויו שהיא עגלה לא יציבה
אגב סתם ממליצה אם יש לכם רכב תקנו בנוסף עגלת דונה -עגלה מדהימה
שיהיה בשעה טובה ובידיים מלאות

M. L.

משתמש פעיל
אם לא התבלבלתם מכל הדעות כאן...
אני דווקא ממליצה על היו יו נוחה קומפקטית וקלה.
יציבה ונוסעת מעולה!
האמבטיה קצת קטנה אבל לא משהו שהפריע במיוחד.
הנוחות בעגלה קומפקטית שווה המון.
לגיסתי היה בוגבו מהדגמים הישנים וכיום יויו
אין מה להשוות לטובת היויו.

הכי מומלץ להגיע פיזית לחנות ופשוט להרגיש את העגלות לראות למה מתחברים ומה מרגיש לכם נח!!!

לבם

משתמש חדש
איפה אפשר לרכוש בוגהבו בי 6 במחיר הזול ביותר? ממשווק מורשה? (שאז יש אחראיות על החלקים?)

ST!

משתמש פעיל
אנחנו לפני לידה במזל''ט
ודי חדשים בתחום,
שמענו על בוגבו ועל יו-יו,
שהן טובות וכו'

נשמח לקבל בבקשה עזרה וטיפים
מבעלות ניסיון
(כולל מוכרות בחנויות למוצרי תינוקות)
על יתרונות וחסרונות
של עגלות בוגבו מול יו-יו.

ראיתי שהיו כאן בעבר דיונים בנושא,
אך כעת הם חסומים לי..

בתודה רבה מראש!
בלי השוואה בכלל, רק בוגבו

אילה מינה

משתמש מקצוען
איפה אפשר לרכוש בוגהבו בי 6 במחיר הזול ביותר? ממשווק מורשה? (שאז יש אחראיות על החלקים?)
עשיתי על זה סקר שוק באיזה 10 חניות ואתרים
בינתיים הכי זול שראיתי זה במוצצים יש להם הרבה סניפים וגם אתר וזה עולה 3990
אבל אני לא מספיק יודעת מה זה משווק מורשה-צריך לשאול אותם, לדעתי יש להם אחריות

אם מישהו ראה יותר בזול-אשמח מאוד לשמוע

נאר אמונה

משתמש חדש
הי
אני מעוניין לקנות מאילת עגלה של בוגבו עכשיו יש לי חבר שגם רוצה. והוא מעוניין לנסוע לשם אבל הוא מחפש שיהיה כמה אנשים שירצו לקנות, בשביל שיתחלק העלות של הנסיעה וישתלם בסופו של יום.....
מישהו מעוניין לקנות?
אני דיברתי עם החנות רב קט באילת שהם יצאו לי הכי זולים בהשוואה לשאר החנויות שם
והם אמרו לי שהמחירים שלהם.
B6 3550 כולל טילון ואמבטיה
ודרגון עולה 4700 ומקבלים או 500 שח בחנות או סלקל של סייבקס או הנחה ל 4400 ש"ח על העגלה .
ושאר המוצרים היא אמרה לי שכרגע הכל ב 20% הנחה לא כולל 17%מע"מ שאין.
אשמח לדעת.....

• וואו!
Reactions: ST!

סנפירית

משתמש פעיל
הי
אני מעוניין לקנות מאילת עגלה של בוגבו עכשיו יש לי חבר שגם רוצה. והוא מעוניין לנסוע לשם אבל הוא מחפש שיהיה כמה אנשים שירצו לקנות, בשביל שיתחלק העלות של הנסיעה וישתלם בסופו של יום.....
מישהו מעוניין לקנות?
ודרגון עולה 4700 ומקבלים או 500 שח בחנות או סלקל של סייבקס או הנחה ל 4400 ש"ח על העגלה .
אשמח לדעת.....
הם עושים משלוחים אין צורך ליסוע במיוחד.

חיה בד

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
הי
מישהו מעוניין לקנות?
אשמח לדעת.....
איך אפשר ליצור איתך קשר
והאם יש אחריות על עגלות שקונים באילת?

שקדיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
D I G I T A L
ההבדל בין היויו לבוגבו זה מה שהכי נח לכם!!!
לא יעזור פה אלף דעות
שתיהן חזקות
שתיהן מוצלחות
שתיהן מחזיקות מעמד
כלתי לדוג' תמליץ לך רק על היויו
ביתי ואני רק על הבוגבו
למה?
כי יש אנשים שאוהבים קל ולא מורגש וקטן וקומפקטי
ויש אנשים שאוהבים להרגיש שזהם מחזיקים משהו מסיבי יותר שיש מקום רחב לילד ולשקיות ושהן לא נופלות כשהעגלה ריקה
זה ממש ממש תלוי
במה
שאתם אוהבים
וצריכים

בהצלחה בבחירה ובקניה

פ.ל.ב.מ.

משתמש חדש
שאלה: מה יותר טוב בB6 מאשר בוגבו B5 ? ההבדל במחיר הוא כ800-1000 ש"ח, יש סיבה להשקיע בB6?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה