סריקה באקסס

קוזמירר

משתמש חדש
אני מחפש קוד VBA שיתן לי גישה ל-twain של הסורק, תוך שליטה על מיקום, שם, איכות ופורמט הקובץ הנשמר.
אם יש למישהו קוד מוכן אודה לו מאוד.

נדמ

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
מצ"ב מודול שמקורו מאי שם.

וזה הפונקציה שמפעילה את המודול

קוד:
Function ScanAndSave(FName As String)
    Dim lRtn As Long, dib As Long, s As String

s = "DelMeTemp.Bmp"

lRtn = mdlTwain.TransferWithoutUI(200, BW, 0, 0, 8.27, 11.69, s)
'    lRtn = mdlTwain.TransferWithUI(s)
    dib = FreeImage_Load(FIF_BMP, s, 0)

'FreeImage_Invert dib
    lRtn = FreeImage_Save(FIF_TIFF, dib, FName, FISO_SAVE_DEFAULT)
'    lRtn = FreeImage_Save(FIF_JPEG, dib, FName, FISO_SAVE_DEFAULT)
    FreeImage_Unload (dib)
    Kill s
End Function

קבצים מצורפים

• סריקה.rar
    KB 6.7 · צפיות: 21

ari rm

משתמש פעיל
האם מישהו יוכל בבקשה לעזור לי איך אני עושה שהקוץ (התמונה) שאני סורק ייכנס לתוך שדה של אובייקט OLE או לשדה של קובץ מצורף, בטופס הפתוח

FullTime

משתמש מקצוען
האם מישהו יוכל בבקשה לעזור לי איך אני עושה שהקוץ (התמונה) שאני סורק ייכנס לתוך שדה של אובייקט OLE או לשדה של קובץ מצורף, בטופס הפתוח

לא בדקתי את הקוד, אבל זה נראה שהמשתנה fname הוא נתיב ושם הקובץ, מציבים אותו בתוך האובייקט או שדה הקובץ מצורף ומרעננים עם פקודה refresh

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה