סריגת גארטל

• פותח הנושא R570
  • פורסם בתאריך

R570

משתמש פעיל
אני רוצה לסרוג גארטל, בזמן הקצר ביותר. האם יש הבדל בין 2 מסרגות או מסרגה אחת לגבי הזמן שלוקחת הסריגה?
אני מיומנת בסריגה גם 2 מסרגות וגם מסרגה אחת אך לא בסריגת גארטל. תודה
אשמח גם לדעת על מישהי שסורגת בתשלום.

.Esti M.G

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
יש אחת אלופה
סורגת מגניב!!!
סורגת להרבה
0527676108

Ella

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
D I G I T A L
אני רוצה לסרוג גארטל, בזמן הקצר ביותר. האם יש הבדל בין 2 מסרגות או מסרגה אחת לגבי הזמן שלוקחת הסריגה?
אני מיומנת בסריגה גם 2 מסרגות וגם מסרגה אחת אך לא בסריגת גארטל. תודה
אשמח גם לדעת על מישהי שסורגת בתשלום.

לא כותבת מנסיון, אלא מהגיון,

סריגה במסרגה אחת יותר זריזה משתי מסרגות רק כאשר מדובר בעמוד וחצי, מאחר ומדובר בחצאי עמודים, במסרגה פצפונת וחוט דק, לדעתי יזרום הרבה יותר בשתי מסרגות, אבל שוב, אין לי נסיון...

.Esti M.G

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
דווקא חושבת שגארטל סורגים במסרגה אחת
את יכולה לדבר גם עם מי שרשמתי לך היא תוכל לעזור לך אולי

R570

משתמש פעיל
יש אחת אלופה
סורגת מגניב!!!
סורגת להרבה
0527676108
תודה רבה, איפה היא גרה? באיזו עיר?
לא כותבת מנסיון, אלא מהגיון,

סריגה במסרגה אחת יותר זריזה משתי מסרגות רק כאשר מדובר בעמוד וחצי, מאחר ומדובר בחצאי עמודים, במסרגה פצפונת וחוט דק, לדעתי יזרום הרבה יותר בשתי מסרגות, אבל שוב, אין לי נסיון...
ההיגיון שלך שווה כל ניסיון. נראה לי שאת ממש צודקת.
דווקא חושבת שגארטל סורגים במסרגה אחת
את יכולה לדבר גם עם מי שרשמתי לך היא תוכל לעזור לך אולי
תודה. אפשר גם וגם. בדרך כלל מה שאוהבים אבל אם יש הבדל גדול בזמן שזה לוקח אז הייתי מהמרת על הקצר יותר. גם כך אני בדוחק מבחינת הזמן. אם אראה שאני לא משיגה את היעד בזמן אפנה אליה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה