סרטונים מחתונה שבוע שעבר עם הקלידן אא דויטש והזמר אלי מילר

• פותח הנושא aad
  • פורסם בתאריך

יוסף יצחק פרקש

זמר ומוזיקאי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
מוכשר!
מה זה הסטנד הזה?
יותר יציב מהאיקס והספיידר?

rubi

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים

קלאסיקה

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
ואגב הנה ביצוע של 'שלום עליכם' שעשיתי ביום שישי לרגל המצב, באולפן הביתי שלי בשילוב של אקורדיון וטרומבון, מעניין....
יפה מאוד! רק קצת "נפלת" על השיר חזק מידי... ;)
בכל זאת לא מסתדר לי היפ הופ עם שלום עליכם, אבל הביצוע מושלם!

- דוד -

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
מדהים. הלהטוטים, העצירות הדיסטורשנים והפסנתרים הלטיניים בהורה...
רק אם אתה רוצה פרגון / ביקורת אמיתיים על המקצבים והביצועים היה עדיף שתעלה הקלטה פנימית.
אגב, אני אחיו של המתחרה שלך בקלידנים יוני קאהן, מה שאומר שהוא צריך להתחיל להזהר יותר. מה שודאי שהביצוע שהורדת שם בלייב היה מעבר לכל ציפייה, ולקחת את הבכורה מכל הקטעים האחרים בתכנית כולל של השופטים, חוץ מ(אולי) הקטע שהוריד פעם מושמוש והמזרחי של ביתן.
אבל גם לך לא כדאי לזלזל באחי, הוא עלול להפתיע אותך עם סקסופון מלחיץ או גיטרה מסוממת שתשאיר אותך בהלם...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה