דרוש מידע סקר קצרצר - עדיפות לבי"ח ללידה (י-ם)

לאיזה בי"ח היתם מעדיף ללכת, ללידה? - מאזור ירושלים

• סה"כ מצביעים
    257

אסיסא

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אשמח שתענו גם מאיזה סיבה
וכמובן לעדכן שענו (לצורך הקפצה)

אני1000

משתמש מקצוען
יש אומרים שזה מלא בני דודים?
זה לא נכון/או לא מפחיד?
תודה

ממש לא נכון וממש לא מפחיד.
רובם הולכים לבתי חולים שלהם
וגם בשערי צדק ובכל מקום אחר הם נמצאים.... ולא יותר מהר הצופים!
בתכלס' לא ראיתי מהם כמעט בסביבתי [וזה אחרי 2 לידות ב"ה]

הצוות שם מדהים, היחס נהדר!! גם בלידה וגם במחלקה

Little lady

משתמש חדש
אין כמו הדסה הר הצופים זה נכון שיש מלא בני דודים אבל כל עוד מתייחסים אליך כמו לבת יחידה אז (לדעתי) זה הכי חשוב וחוצמזה היום כבר יש הרבה חרדים שהולכים לשם כי ליחס ולמיקצועיות שלהם אין תחליף

מצליחה

משתמש מקצוען
אני מאוד נהניתי בשערי צדק, כבר ב"ה 6 לידות, ותמיד נהניתי מהמילדות ומחדרי הלידה, וגם מהאישפוז אחרי הלידה.
בעז"ה הלאה...

שיפי פוקסמן

תיכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
עין כרם - אהבתי את הגישה המעודדת טבעי, וביות (וזה לא נושא האכול, אז אנא אל תגררו, יש מספיק איפה לכתוב על הנושא)
ולמרות המרחק הגדול - בעז''ה חוזרת רק לשם.

יעל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
ממליצה על ביקור חולים - קטן נעים ויחס מצוין ומכבד.
(בלידות האחרונות לא היו ערביות בכלל)
ילדתי גם בהר הצופים. היה מצוין מלא ערבים, והמון סטז'רים...
אחרי שעברתי לביקור חולים ראיתי שאפשר להנות יותר.

חשבונאית

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
אחרי אכזבה של פעמיים משערי צדק ניסיתי את עין כרם
ובעז"ה אחזור לשם...-יחס מעולה מעולה, מקצועיות ואנושיות
החסרון-אוירה יותר חילונית

ראויה לשבח

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אני גם מאוד נהנתי בביקור חולים(2 לידות)
צוות טוב ונעים, כל היולדות משלנו, אפשר לבוא חופשי לבקר אין חולים באותו בנין

ציפופו 1

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
ילדתי את כל 3 הלידות שלי בהר הצופים (2 מתוכם קיסרי) ומאוד נהניתי! לא חושבת שאלך למקום אחר, הצוות שם מיוחד.
נכון שיש שם גם ערביות, אבל לא ראיתי שבשערי צדק יש פחות. מה שכן בהר הצופים הן לא זוכות ליחס המועדף שזוכות לו היהודיות

אסיסא

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
תודה לכל העונים/ות
יש דרכי הגעה נגישות להר הצופים?
אוטובוס?
מונית, יקר?

אסתי וויס

משתמש צעיר
אני ילדתי בשערי צדק והייתי מרוצה מאד בעיקר מהיחס בחדרי לידה ומקצועיות
במחלקה- פחות
אשמח לדעת לגבי הר הצופים האם במחלקה גם מרגישים כמו מלכה או רק לענין חדרי לידה וכו'
אפשר באישי

אני1000

משתמש מקצוען
אני ילדתי בשערי צדק והייתי מרוצה מאד בעיקר מהיחס בחדרי לידה ומקצועיות
במחלקה- פחות
אשמח לדעת לגבי הר הצופים האם במחלקה גם מרגישים כמו מלכה או רק לענין חדרי לידה וכו'
אפשר באישי

גם במחלקה, צוות מסור!! יחס אישי!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה