סקר על המציג הכי מצחיק והכי משמח בכל הזמנים

מי המציג המצחיק ביותר ושמשמח את כולם ביותר

• הערשקוביץ' [ראש הקהל]

• לאנגזם [המכונה סענדר]

• פלדמן [המכונה משה איצ'עה]

תוצאות הסקר יוצגו רק לאחר הצבעתכם.

מיוזניק

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
שימו לב אפשר לבחור רק אחד מבין שלושה מציגים בהצלחה ובהנאה!!!!!!!!!!!!
ולמי שלא יודע מי הם האנשים אז צרפתי הסרטה של שלושתם [הערשקוביץ' זה החיל שמדבר איתם]
אגב קטע הוא לא קטע כזה מצחיק כך שאין מי זה ראיה לסקר
[תזכורת אין לעלות סתם סירטונים]

קבצים מצורפים

• מפואר .mp4
    23.8 MB · צפיות: 491
נערך לאחרונה ב:

מיוזניק

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
שימו לב אפשר לבחור רק אחד מבין שלושה מציגים בהצלחה ובהנאה!!!!!!!!!!!!
ולמי שלא יודע מי הם האנשים אז צרפתי הסרטה של שלושתם [הערשקוביץ' זה החיל שמדבר איתם]
אגב קטע הוא לא קטע כזה מצחיק כך שאין מי זה ראיה לסקר
[תזכורת אין לעלות סתם סירטונים]
למה יש 81 צפיות בסרטון [כרגע] ובהצבעה יש סה''כ 32 דירוגים [כרגע]???????????????????

מיוזניק

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
לאנגזאם הוא כמובן הכי מצחיק, אבל מי שיודע יודע שרוב ה"געדאנקען" מגיעים מפעלדמאן.
ווער ס'ווייסט ווייסט.
קודם כל ברוך הבא לפרום החדש כפי מה שזכור לי אתה מככב באשכולים הקודמים של האונטערן[בעצם אני רואה שאתה זה שפתחתה אותו יפה יפה]
דבר שני אתה צודק במאה % אבל השאלה הייתה כמובן מי מצחיק בפועל כי ברור לכולם שאם פלדמן היה אומר את הבדיחות שלו אף אחד לא היה צוחק !!
אגב תמיד זה שיודע ליצר בדיחות הוא לא יודע לבצע אותן רק אדם אחר יודע לבצע אותן מצוין כשהוא עצמו לא יודע ליצר אותן אבל זה כללית,לא כל פעם זה צודק. בכל אופן כנראה רק רצית להדגיש את הנושא ולא יותר.......

נערך לאחרונה ב:

לבלוב

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
קודם כל ברוך הבא לפרום החדש כפי מה שזכור לי אתה מככב באשכולים הקודמים של האונטערן[בעצם אני רואה שאתה זה שפתחתה אותו יפה יפה]
דבר שני אתה צודק במאה % אבל השאלה הייתה כמובן מי מצחיק בפועל כי ברור לכולם שאם פלדמן היה אומר את הבדיחות שלו אף אחד לא היה צוחק !!
אגב תמיד זה שיודע ליצר בדיחות הוא לא יודע לבצע אותן רק אדם אחר יודע לבצע אותן מצוין כשהוא עצמו לא יודע ליצר אותן אבל זה כללית,לא כל פעם זה צודק. בכל אופן כנראה רק רצית להדגיש את הנושא ולא יותר.......
הכלל בסקעטשים (הצגה של בדיחות), הוא שצריך אחד שיהיה ה"מבוגר - רציני", והשני יהיה "הקטנוני - המצחיק", והרציני שואל אותו שאלות ו/או מנווט אותו כדי שיוכל לענות בהומור.
כל אחד נותן את הטון שלו - וכל אחד בלעדיו זה כלום
לפני עידן לאנגזאם פעלדמאן באינטערן הרי היה את קיטשי ובולנד, ושם גם היו צריכים את ה"רציני", רוב הפעמים היה זה יוסי פרנקל ששיחק אותה....
עכ"פ תודה רבה ובהצלחה
אנחנו מחכים לעידכונים מענינים ולסירטונים נחמדים

מיוזניק

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
הכלל בסקעטשים (הצגה של בדיחות), הוא שצריך אחד שיהיה ה"מבוגר - רציני", והשני יהיה "הקטנוני - המצחיק", והרציני שואל אותו שאלות ו/או מנווט אותו כדי שיוכל לענות בהומור.
כל אחד נותן את הטון שלו - וכל אחד בלעדיו זה כלום
לפני עידן לאנגזאם פעלדמאן באינטערן הרי היה את קיטשי ובולנד, ושם גם היו צריכים את ה"רציני", רוב הפעמים היה זה יוסי פרנקל ששיחק אותה....
עכ"פ תודה רבה ובהצלחה
אנחנו מחכים לעידכונים מענינים ולסירטונים נחמדים
שכחתי לכתוב את מה שכתבת 100% נכון ובדרך כלל גם האדם הממציא של הבדיחות הוא הרציני שציינת
אגב אין לי כ''כ את האפשרות להביא סרטונים ותמונות ועידכונים.זה אני מצפה לגולשים כאן וזה מטרת הפתיחה שלי לפורום מפני שלא היה שום אשכול פתוח ומעודכן

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ו'

מא וִיבֹאֻנִי חֲסָדֶךָ יי תְּשׁוּעָתְךָ כְּאִמְרָתֶךָ:מב וְאֶעֱנֶה חֹרְפִי דָבָר כִּי בָטַחְתִּי בִּדְבָרֶךָ:מג וְאַל תַּצֵּל מִפִּי דְבַר אֱמֶת עַד מְאֹד כִּי לְמִשְׁפָּטֶךָ יִחָלְתִּי:מד וְאֶשְׁמְרָה תוֹרָתְךָ תָמִיד לְעוֹלָם וָעֶד:מה וְאֶתְהַלְּכָה בָרְחָבָה כִּי פִקֻּדֶיךָ דָרָשְׁתִּי:מו וַאֲדַבְּרָה בְעֵדֹתֶיךָ נֶגֶד מְלָכִים וְלֹא אֵבוֹשׁ:מז וְאֶשְׁתַּעֲשַׁע בְּמִצְוֹתֶיךָ אֲשֶׁר אָהָבְתִּי:מח וְאֶשָּׂא כַפַּי אֶל מִצְוֹתֶיךָ אֲשֶׁר אָהָבְתִּי וְאָשִׂיחָה בְחֻקֶּיךָ:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה