שיתוף סקצבוק טור :)

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

טלי'ה

טלי'ה נחום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
talia#enzur.art

שטרודל במקום הסולמית

מציירת בכיף

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
וואוווו איזה ציורים מהממים!!! טליה את ממש מוכשרת!!

Hodaya_Hadasa

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
יואאאאוו הלוואי עלי שהיה יוצא לי ככה בצבעי מים ( אני פשוט התעלפתי זה מושלללללםםם )
את אלופה !!!!

טלי'ה

טלי'ה נחום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
יואאאאוו הלוואי עלי שהיה יוצא לי ככה בצבעי מים ( אני פשוט התעלפתי זה מושלללללםםם )
את אלופה !!!!
אני כרגע לומדת צביע מים זה אומר שאני בשלב שזה יוצא זוועה.. אבל אם לא מנסים לא מתקדמים. יש כאן כמה אלופים בצבעי מים והלוואי שיהיה פעם איזה אתגרון קטן בתחום כי אני בטוחה שיצא אש מהצבעי מים ;) או שמישהו לפחות יעשה מדריך..

Hodaya_Hadasa

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
אני כרגע לומדת צביע מים זה אומר שאני בשלב שזה יוצא זוועה.. אבל אם לא מנסים לא מתקדמים. יש כאן כמה אלופים בצבעי מים והלוואי שיהיה פעם איזה אתגרון קטן בתחום כי אני בטוחה שיצא אש מהצבעי מים ;) או שמישהו לפחות יעשה מדריך..

את לא נורמאלית מה זוועה ??? הלוואי עלי ...
אני אפילו לא מנסה לצבוע בצבעי מים ( ואני אוהבת יצירות מצבעי מים ברמות על )
דרך אגב נראה לי שאת חלק מהאלופים ...;););):rolleyes:

123770

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
@טלי'ה לשתף ציור שלך שמתקרב לחגיגות העשור?

טלי'ה

טלי'ה נחום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
את לא נורמאלית מה זוועה ??? הלוואי עלי ...
אני אפילו לא מנסה לצבוע בצבעי מים ( ואני אוהבת יצירות מצבעי מים ברמות על )
דרך אגב נראה לי שאת חלק מהאלופים ...;););):rolleyes:

ממש לא.. אני חלק מהנהנים :) תודה רבה על הפרגון זה מחמם את הלב! ואת העט הדיגיטלי

טלי'ה

טלי'ה נחום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים

אמאל'ה... יש אולי 4 אנשים שאני מכירה שיש להם ראיות מפלילות (ציורים ישנים שלי) ברור שלשתף, לפי השיתוף אני יזהה למי ציירתי, רק מקווה שזה לא הרכבת :)

123770

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אמאל'ה... יש אולי 4 אנשים שאני מכירה שיש להם ראיות מפלילות (ציורים ישנים שלי) ברור שלשתף, לפי השיתוף אני יזהה למי ציירתי, רק מקווה שזה לא הרכבת :)
חכי, צריכה להוציא מהארכיון

123770

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
2012-07-29 01.46.00.jpg

טלי'ה

טלי'ה נחום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים

יווווו... אני מזהה תציור וכנראה גם את מי שציירתי לו תציור לפני קרוב לעשור.. אבל אפנה בפרטי כדי לא לעשות פאדיחות.

צבעי מים על קנווס
(אי אפשר לצייר על קנווס עם מים אבל לא נורא.. גם על קיר אי אפשר וגם זה עשיתי.. צבעי מים צריכים תדפים הסופגים שלהם כדי לצאת טוב)

הרעיון של הציור הזה שמחת הגאולה ב770 למי שלא הבין :)

תודה על השיתוף ממש שכחתי מזה..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  21  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה