סקיצות ישנות

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

מנחם תעיזי

משתמש צעיר
ב"ה
ווס מאחצסעי מאיין פרוגלעך?
הכל תקין?
האלטע סקיצות...
זוגט אפס שאיינע תגובות און הערות.
וכמובן תרגישו חופשי לשפוט מיט אגרויסע חרצובות לשון און אקליין דיקדוקי צל
זאיי-געזונט
אשרכם עליכם און אגיטע וואך.

קבצים מצורפים

• שירת העשבים.jpg
    KB 120.9 · צפיות: 39
  • ילד וחמור.jpg
    KB 64.4 · צפיות: 33
  • ילד וחמור 2.jpg
    KB 55.4 · צפיות: 29

אושר

משתמש מקצוען
אוי, וִוי זִזזזזזזזייייייייייייסססססססססססססססס!

אלינור

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
ואוו מקסים!
החמור מוצלח!

Danbarlev

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אני אוהב את סגנון "ארץ הפלאות היהודי"שאתה עושה
במיוחד את זה שהילד קטן קטן והחמור גדול זה מקסים

מוטי הלר

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
וואס זאל איך זארגין ס'איז אזויי גליקלאך און מוייראדיג א' גוטא סקיצה א' גיזואנטר הייזל מיט א' שיינע פייגלאך ממיש א' מחייה

Tamar Zeitlin

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
הארציג!
ענני כבשים- רעיון מתוק
הבעה מושלמת בציור השני
בסקיצה השלישית לחמור השמאלי זה נראה שיש לו שני פרצופים אולי העצם של האף צרה מידי

אושר

משתמש מקצוען
כעת אני רואה את "שירת העשבים" ובצד שמאל "הללו" (בצד ימין לא ברור לי - שבח?) אצל הרועה המתוק. הציורים ממש ממיסים!

Danbarlev

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י מוטי הלר;414059:
וואס זאל איך זארגין ס'איז אזויי גליקלאך און מוייראדיג א' גוטא סקיצה א' גיזואנטר הייזל מיט א' שיינע פייגלאך ממיש א' מחייה
מה זה ?? ערבית??
:D:D:D

מאירי5

משתמש רשום
טוב שאתה מציין שזה רק סקיצות.
לכבשים יש רגליים של נמלים, ופנים של לא יודע מה.....
מצטרף לtamarz
"בסקיצה השלישית לחמור השמאלי זה נראה שיש לו שני פרצופים אולי העצם של האף צרה מידי".
חוץ מכל זה, זה באמת יפה וחמוד.

מנחם תעיזי

משתמש צעיר
תודה

נכתב ע"י אושר;414120:
כעת אני רואה את "שירת העשבים" ובצד שמאל "הללו" (בצד ימין לא ברור לי - שבח?) אצל הרועה המתוק. הציורים ממש ממיסים!

ב"ה
נפלא שמצאת שם "הלל ושבח" למרות שלא התכוונתי לכתוב כלום מעבר ל "שירת העשבים"
זה כל כך נפלא מכיוון שציירתי את הציור בתחושה עמוקה של הלל ושבח...

טוב שאתה מציין שזה רק סקיצות.
לכבשים יש רגליים של נמלים, ופנים של לא יודע מה.....
מצטרף לtamarz
"בסקיצה השלישית לחמור השמאלי זה נראה שיש לו שני פרצופים אולי העצם של האף צרה מידי".
חוץ מכל זה, זה באמת יפה וחמוד

מאיר ידידי, האמן לי- אילו חפצתי בכך הייתי מצייר אותם ככבשי מרעה ראליסטיות, פשוט ככה הם הרגישו לי יותר מתאימות, אז החלטתי לעקם קצת את החוקים...
בענין החמור- כשעושים אנימציה יש נטיה להגזים בתנועה, מכיוון שהיא מבטאת ביתר שאת את התחושה של הנשוא, ראה ערך "טום וג'רי". (לפעמים הפנים של טום נוגעות בכוכבים רגליו נעוצות בקרקע צוארו דק כמכחול ופניו אדומות כעגבני-ה) הכל תלוי באופי הסיטואציה ....
בכל מקרה
תודה...

RacheliArt

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
i love it!!! it is wonderful

ariels

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
געוואלדיקע סקיצל'ך!!!
די שאף האָבן קיין אויערן

או בתרגום לתימנית -
לכבשים אין אזניים
חוצמזה מקסים ביותר

yoavvan

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
מתוק ביותר! דיסני, פיקסאר, וורנרבראדרס דרימוורקס היזהרו!!! מאחוריכם!

מנחם תעיזי

משתמש צעיר
ב"ה

נכתב ע"י dvory;414305:
הייתי צריכה להפעיל את התרגומון של גוגל כדי להבין את הכיתוב...
יפהפה, ממש מתבקש לשאול: מתי הסרט? (מאושר כמובן ע"י ועדת רבנים וכו')

תודה...
הסקיצות נעשו יותר במטרת אימון בסגנון לכן לצערי אין שום אנימציה קלאסית על הפרק..

עופר

משתמש רשום
כישרון רב.רישום ברמה . דמויות חביבות. יפה וטוב מאוד.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה