ספר, סופר, סיפור - 2

נריה מגן

משתמש מקצוען
האיר את עיני אחד מחברי הפורום (במענה לשאלה שהופנתה באופן אישי לחברי צוות הקריאה) כי יתכן ויהיו ניקים נוספים שיהיו מעוניינים להצטרף לצוות המתחדש.
אז הנה:
אני בעיצומו של כתיבת ספר קריאה (מתח היסטורי) שאני משקיע בו שעות רבות של עבודה - הן מבחינת הכתיבה עצמה והן בעבודת מחקר הרקע ההיסטורי, היות ומדובר בתקופת זמן כמעט בלתי ידועה.
סופר חרדי ידוע עימו אני עומד בקשר כמו גם 2 העורכות בעיתון בו אני כותב בקביעות חולק/ות לסיפור ולכתיבה שבחים רבים, אבל אני מעוניין שאנשים רבים יותר יקראו את החומר ויחוו את דעתם על המתרחש בסיפור, על הסיפור עצמו והקשריו, וכמובן - על הכתיבה.
אשמח מאוד בהצטרפותכם!
(ניתן לפנות אלי באישי או בכתובת הדוא"ל שלי המובאת בדף הפרופיל)

דוגמית מתחילת החומר:
?
פרולוג
צלליתו העומדת ניצבה בראש ההר, בין ערפילי הערב היורדים אט אט, מוארת באור ורדרד-אדמדם בצבעי השקיעה, כמו בזה לסכנות העצומות אותם יחסו בני השבטים לשעת הערב המוקדמת. ניצב בגב זקוף, גופו צבוע בצבעי מלחמה עזים, כשביניהם ניתן היה להבחין בצלקות הרבות שעיטרו את כל גופו. סביב מותניו היה קשור עדיין אותו אזור מעוטר, חגור סביב טוניקת העור העבה חסרת השרוולים אותה לבשו כל לוחמי הפלנגות, אך הוא כבר דמיין במוחו את בגדי הפאר אותם ילבש בקרוב. תמו ימי הרעב.
הוא סקר במבט בוחן את האזור, מביט שוב ושוב באותו מראה מזוויע. להבות אש כחלחלות-אדומות מלחכות ברעבתנות מכל הבא לידם, בתים שהפכו לאפר וחלקי עצמים בלתי ברורים. בין הלהבות נצפו אנשים מתרוצצים מצד לצד, מנסים להציל את עצמם ואת רכושם. ילדים התרוצצו ממקום למקום בחפשם אחר הוריהם, אך אלו עמדו כמשותקים. האנדרלמוסיה והבלגן שלטו בכל. קולות פצפוצי העץ הנאכל ורעש הזפת הנמסה מן הקירות הנשרפים נשמעו למרחקים.
הוא הביט בהנאה בלתי מוסתרת במתרחש. מתוך ידיעה, שבתוך כל התופת המשתוללת תחתיו נמצאים אלו שגרמו לרצח בני משפחתו, אלו ששדדו את כל רכושו ואלו שבזו לו, השפילו אותו, והתעללו בו במשך תקופות ארוכות – מאז נדחתה משפחתם על ידי...

המשך באמצעות הדוא"ל
(דיונים בנוגע לפרולוג עצמו מופיעים ב'ספר, סופר, סיפור' המקורי. אין צורך לחזור לדיונים בנוגע לסאגת התיאורים בפרולוג אל מול התיאורים המופחתים בספר עצמו:))

לתשומת לב: המתכונת לתגובות תהיה בעז"ה בצורה חופשית לחברי הצוות שיוכלו לראות ולהגיב כל אחד לאחרים למעט אלו שיציינו כי הם אינם חפצים בכך. הפרקים ישלחו אחת לשבוע -פרק לשבוע החל מהפרולוג בעז"ה.

מחכה לשמוע ממכם!

גדי ישראלי

משתמש מקצוען
לעונג הוא לי להימנות בצוות הביקורת המחודש, וכמו כן לשתף את הערותיי עם אחרים ולראות גם הערותיהם.
הרינו מברכים את ידידנו - נריה היקר, בברכת הצלחה רבה בכל אשר יעשה ושנה טובה !

אלישקף

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
יש גם עזרת נשים?
(כלומר, נשים יכולות להצטרף?)

שרלוט

משתמש סופר מקצוען
אולי תגלה לנו באיזה עיתון כבודו כותב?
שנדע להעריך את האכסניה.

ציפה דריפה

משתמש פעיל
יואו, זה נשמע מותחן ברמה... הכתיבה מעולה לדעתי!
אשמח לקרוא את הפרקים הבאים כאן.
בהצלחה!!:):)

נריה מגן

משתמש מקצוען
נכתב ע"י אלישקף;n5086643:
יש גם עזרת נשים?
(כלומר, נשים יכולות להצטרף?)

כן, בשמחה.

נכתב ע"י שריונה;n5086809:
אולי תגלה לנו באיזה עיתון כבודו כותב?
שנדע להעריך את האכסניה.

אני מעוניין לשמור על חיסיון, ולכן אני לא מפרסם היכן אני כותב. הרבה יודעים היכן אני כותב, ולא חסר לי שיקשרו ביני לבין כל מילה ממה שאני כותב כאן בפורום:cool:.

נכתב ע"י ציפה דריפה;n5087133:
יואו, זה נשמע מותחן ברמה... הכתיבה מעולה לדעתי!
אשמח לקרוא את הפרקים הבאים כאן.
בהצלחה!!:):)

תודה על הפרגון, אבל אני לא מפרסם את החומר כאן כדי שלא יוכלו להעתיק אותו... תוכלי להצטרף לחברי הצוות בשמחה - אם תשלחי את כתובת הדוא"ל שלך.

ציפה דריפה

משתמש פעיל
נכתב ע"י נריה מגן;n5087374:
כן, בשמחה.

אני מעוניין לשמור על חיסיון, ולכן אני לא מפרסם היכן אני כותב. הרבה יודעים היכן אני כותב, ולא חסר לי שיקשרו ביני לבין כל מילה ממה שאני כותב כאן בפורום:cool:.

צודק לגמרי!!!!:):rolleyes:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיד

א בְּצֵאת יִשְׂרָאֵל מִמִּצְרָיִם בֵּית יַעֲקֹב מֵעַם לֹעֵז:ב הָיְתָה יְהוּדָה לְקָדְשׁוֹ יִשְׂרָאֵל מַמְשְׁלוֹתָיו:ג הַיָּם רָאָה וַיָּנֹס הַיַּרְדֵּן יִסֹּב לְאָחוֹר:ד הֶהָרִים רָקְדוּ כְאֵילִים גְּבָעוֹת כִּבְנֵי צֹאן:ה מַה לְּךָ הַיָּם כִּי תָנוּס הַיַּרְדֵּן תִּסֹּב לְאָחוֹר:ו הֶהָרִים תִּרְקְדוּ כְאֵילִים גְּבָעוֹת כִּבְנֵי צֹאן:ז מִלִּפְנֵי אָדוֹן חוּלִי אָרֶץ מִלִּפְנֵי אֱלוֹהַּ יַעֲקֹב:ח הַהֹפְכִי הַצּוּר אֲגַם מָיִם חַלָּמִישׁ לְמַעְיְנוֹ מָיִם:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

חלון ראווה • אתגר 123

לוח מודעות

למעלה