בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

BRIZA

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עימוד ספרים

שרבוטים

משתמש פעיל
איור וציור מקצועי
1000471611.jpg

אש קודש!

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
שלום וברכה :)
הרבה זמן לא הייתי כאן, אבל גם אני צריכה ספרים לחגים הבעל"ט...
מצ"ב טבלה כמו בכל שנה.
פליז, פליז, פליז!
אל תשבשו אותה! (תמיד יש את הגאונים שחייבים איכשהו למחוק נתונים...)
פשוט מי שיכול למלא - תבוא עליו ברכה.
התחלתי למלא את שמות הספרים.

כ"כ שולחת כעת לנטפרי לבדיקה (3 נק'), אז קצת סבלנות.

I L♥ve Israel

משתמש צעיר
מישהו כבר קרא את מצוד הגורל?
אני לא קראתי... אבל ראיתי את זה באתר של קולמוס (אולי מישהו העלה כבר... לא ראיתי)

הנבואות שמנבאות שיבוא יום ואדם מצאצאי דוד המלך ידיח את מלכות אדום ממעמדה, מטרידות את הקיסר הרומאי. הוא נחוש לשנות את הגורל ומורה על הכחדת השושלת.

ארבעה גברים בעלי כישורים מיוחדים, כמעט לבדם, אל מול העוצמה הדורסנית של הנשר הרומאי. יוצאים למסע ארוך לאיתור השושלת המלכותית לפני הרומאים. מסע העובר בערי העבר העתיקות, בלהטם של מדבריות צחיחים ובצינת הרי האלפים, תוך חיפוש בחורבות מתפוררות ובמרתפים אפלים אחרי מגילות יוחסין אבודות. תעלומות מאיימות ואויבים עלומים, הם רק חלק מהאתגרים שהארבעה מתמודדים מולם.

המצוד אחרי הגורל הוא מרדף אכזרי של אויב נחוש, ומסע מסוכן של אומץ והקרבה, של אבל ושל כאב. מסע שמציג דילמות מעוררות מחשבה באשר לבחירה בין ציות לבין היגיון, בין הטוב לנכון, והחשוב מכל, מהו הדבר הנכון.

מטוס נייר

משתמש צעיר

מון בלאן

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
זה פשוט חייב לצאת
קראתי את הספר הראשון כבר איזה מאה פעמיים אפשר לבחון אותי אני אדע הכל!!
יש לי בגלל זה כמה שאלות
זה חיייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבב לצאת עכשיו!!

#Remove duplicates now!!
#מוצאים את דופליקטים עכשיו!!
@יונה ספיר

מון בלאן

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
קראתי את הספר הראשון כבר איזה מאה פעמיים אפשר לבחון אותי אני אדע הכל!!
יש לי בגלל זה כמה שאלות
זה חיייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבב לצאת עכשיו!!

#Remove duplicates now!!
#מוצאים את דופליקטים עכשיו!!
@יונה ספיר
סליחה על האגרסיביות!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה