ספריה מגבס

ר גן עדן

* מעצבת פנים והום סטילינג *
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
שואלת בשביל חברה:
אני מעצבת ספריה מגבס בשילוב דלתות עץ, ואני לא יודעת איך לסמן לאיש גבס את המיקום של הדלתות, האם יש לו משהו נוסף שהוא צריך להכניס (הבנתי שהוא צריך להכניס עמודי עץ שאליהם יתחברו הדלתות)

ואני גם רוצה לדעת מה עובי גבס הכי דק שיש.

דסי גולדברג

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
לגבי העץ (אם הדלת קטנה לפעמים ניתן ללא העץ) ועובי הגבס שתשאל את איש הגבס שעושה אצלו, גבס בד"כ 10 ס"מ.

שתסמן בצורה של חץ כיוון פתיחה, ותרשום דלת זכוכית חסומה, ידית X, נפתח ע"י לחיצה וכו', את הדלת ניתן לשרטט בקווקוק, או לצרף הדמייה.

העיקרון בשרטוט שבעל המלאכה יבין מה את מתכוונת, זה לא משנה אם רשמת בצורה שונה מהמקובל, כי ביננו יש הרבה בני דודים שבקושי יודעים לקרוא, ועוד לקרוא תכנית??

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה