סעודת עניים....

שלמה

משתמש מקצוען
תן לו כל מחסורו אפילו סוס לרכב עליו.
בהוקרה לRC

קבצים מצורפים

• 83769.jpg
    KB 974.6 · צפיות: 14

RCpro

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
קצת קשה להביע דיעה על התמונה כשאני רעב ועני:)...
אם זה אצלך בבית... אני מחר אצלך!

אולי תגלה לנו איך מגיעים לתאורה אחידה לכל אורך השולחן? אלא אם היו לנו כלמיני עזרים חיצוניים...

יש לך את התמונה לפני העריכה?

שלמה

משתמש מקצוען
פלש מוקפץ מעל המצלמה.
הבהרתי בסטופ שלם.
גיליתי לך טריק קטן להבהרת החלק האחורי בלבד.
רוצה לראות מה היה הקינוח?
היית רוצה לראות איזה נוף נשקף מהחלונות? (קומה 8 לפחות)
כשתהיה שבע תאמר לי.

מוזיקה

משתמש רשום
צילום מקצועי
ממש תאוה לעיניים..

תגיד, הכסאות היו שם בתמונה המקורית? או שזו גם עריכה?

שלמה

משתמש מקצוען
הכסאות היו. טשטשתי רק את הסביב לה.
זה היה צילום ספונטני:)

RC
הנה הקינוח שלא היה על השולחן מחוסר מקום:)

קבצים מצורפים

• --DSC_0790.jpg
    KB 718.5 · צפיות: 11

RCpro

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
אתה אוהב להסתבך?
תחכה... חכה שאני אהיה באיזור שלך... זה יעלה לך ביוקר.:)

שלמה

משתמש מקצוען
אני הייתי חצי שבע מהנוף שהשתקף מהחלון

קבצים מצורפים

• - DSC_0787 (Medium).jpg
    KB 85.7 · צפיות: 8

RCpro

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
מה, זה לא אצלך בבית? או שככה הנוף אצלכם...
הנוף דווקא פותח את התיאבון...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה