דרוש מידע סננים למיני בר

מירי84

משתמש פעיל
קיבלתי מיני בר של תמי 4 וצריכה להחליף סננים.
כפי הידוע לי העלות של הסננים בתמי 4 גבוהה.
מישהו יודע איפה אפשר לקנות סננים לבד? בעדיפות לחנות שאפשר להגיע באזור ירושלים, בדיעבד גם אתר באינטרנט יעזור לי.
אשמח מאוד לכל מידע בנושא!
תודה מראש!

רות. פ.

משתמש פעיל
אני עשיתי מעקף במיני בר אחר אבל זה פועל באותו צורה
פשוט מחברים סנן חיצוני פשוט שמוכרים ברוב הטמבורים ובעזרת תוסף מסויים גורמים למים לא לעבור בסננים המקוריים
אני בטוחה שאיכות הסינון יורדת אבל גם עלות התחזוקה וקלות החלפת הסנן

מירי84

משתמש פעיל
אני עשיתי מעקף במיני בר אחר אבל זה פועל באותו צורה
פשוט מחברים סנן חיצוני פשוט שמוכרים ברוב הטמבורים ובעזרת תוסף מסויים גורמים למים לא לעבור בסננים המקוריים
אני בטוחה שאיכות הסינון יורדת אבל גם עלות התחזוקה וקלות החלפת הסנן
התוסף שכתבת זה כנראה המעקף המדובר, נכון? וזה משהו חד פעמי שצריך לעשות או שצריך להחליף אותו מידי פעם?
והסנן החיצוני הזה- כמה הוא עולה? וכל כמה זמן צריך להחליף אותו?

רות. פ.

משתמש פעיל
הסנן החיצוני עולה בסביבות ה50 וצריך להחליפו כל חצי שנה או שנה תלוי איזה סנן קנית והתוסף הוא חד פעמי

המאור הגדול

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
יש באשדוד גמח שאני לא זוכרת את שמו, שמוכר סננים והם גם יכולים לבוא להחליף במחיר ממש מוזל
אם רלונטי אברר לך

-אליה-

טכנאי מחשבים - מכירה, התקנות מרחוק, שדרוג
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים

אביר88

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
אולי מישהו ידע לענות..
יש לי פרימו של תמי 4
קיבלתי ממישהו סננים של פמילי,
זה נראה זהה לסננים פרימו חוץ מהחיתוך של הראש למעלה שבפמילי העיגול נראה רחב יותר.
בקיצור, אני מעדיף לא לפתוח את הניילון אם זה לא מתאים לי. (אולי אוכל להחליף בחנות)
השאלה האם זה אמור להתאים גם לפרימו?

-אליה-

טכנאי מחשבים - מכירה, התקנות מרחוק, שדרוג
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
אולי מישהו ידע לענות..
יש לי פרימו של תמי 4
קיבלתי ממישהו סננים של פמילי,
זה נראה זהה לסננים פרימו חוץ מהחיתוך של הראש למעלה שבפמילי העיגול נראה רחב יותר.
בקיצור, אני מעדיף לא לפתוח את הניילון אם זה לא מתאים לי. (אולי אוכל להחליף בחנות)
השאלה האם זה אמור להתאים גם לפרימו?
לא מתאים

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
וסננים של פרימו לאדג'?
(הדגם החדש)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה