סניף מומלץ למשכנתא

STEP-UP

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
היי כולם,
אתם בטח יודעים שאפשר לקבל בכל סניף של הבנק אליו פנית, משכנתא אחרת לחלוטין מסניף אחר של אותו הבנק.
זה קורה בגלל צרכים ספציפיים של סניף מסויים לגייס יותר לקוחות ולכן הוא 'מוכן' לתת הצעות טובות יותר וכדו'.
אבקש מכל מי שיש לו ידע על סניף ספציפי שטוב יותר מאחרים, שיכתוב כאן וכך כל מי שלוקח משכנתא ללא יועץ יוכל לדעת לאיזה סניף ספציפי מומלץ לו ללכת.
תודה מראש לכל העונים!

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
היי כולם,
אתם בטח יודעים שאפשר לקבל בכל סניף של הבנק אליו פנית, משכנתא אחרת לחלוטין מסניף אחר של אותו הבנק.
זה קורה בגלל צרכים ספציפיים של סניף מסויים לגייס יותר לקוחות ולכן הוא 'מוכן' לתת הצעות טובות יותר וכדו'.
אבקש מכל מי שיש לו ידע על סניף ספציפי שטוב יותר מאחרים, שיכתוב כאן וכך כל מי שלוקח משכנתא ללא יועץ יוכל לדעת לאיזה סניף ספציפי מומלץ לו ללכת.
תודה מראש לכל העונים!
תן לי לענות לך על זה .
כמה שחשוב ריביות טובות. פי כמה חשוב התמהיל הנכון ובזה אם לא תבין בזה תלמד את זה תתייעץ על זה זה הטעות הכי גדולה..
יכול להיות ריביות מעולות עם תמהיל גרוע מצד שני ריביות פחות טובות עם תמהיל מקסימלי וחסכת עשרות ולפעמים מאות אלפי שקלים..
אז חוץ מריביות תעשה הרבה שיעורי בית וסימולציות במחשבוני משכנתא.... או... ואני לא אובייקטיבי כי אני בעצמי יועץ..........

STEP-UP

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אין לי שום ויכוח איתך. אני לא ממש מבין איך זה קשור לשאלה ששאלתי...
דיברתי על סניף בנק מומלץ לקחת בו משכנתא בלי שום קשר לצורת הבנייה של התמהיל ולחשיבותו.

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
גם לי אין ויכוח. כתבתי שזה חשוב רק נתתי על הדגש נוסף שהוא יותר חשוב. ואנשים שירצו לחסוך הפניתי את תשומת ליבם לדברים שחשובים לא פחות.
הכל טוב. אין לנו ויכוח בכלל

STEP-UP

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
מצוין. נו למה שלא תכתוב פה סניפים מומלצים מהניסיון הרב שלך?

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מצוין. נו למה שלא תכתוב פה סניפים מומלצים מהניסיון הרב שלך?
הנסיון שלי מול בנקאים ספציפיים לא מה שיעזור לך. התנאים שאני מקבל זה כי אני עובד מולו קבוע, שווה לו להתאמץ בשבילי, זה מעבר לתיק בודד מול לקוח
אני מסדר את מצב התיק למצב אופטימאלי עד כמה שאפשר , זה לא אותו דבר כמו לקוח שאותו מצב יכול להגיע למצב שבכלל לא יאשרו את התיק..
אני כן יכול להמליץ לכל אחד שחושב לקחת משכנתא בטווח זמן יחסית קרוב ? לסדר את ההכנסות להגדיל אם אפשר יש לזה כמה אפשרויות. להוריד הוראות קבע והלוואות, להעביר למזומן כמה שאפשר, זה שמים וארץ מבחינת הבנק וכמובן הריביות וטיב לקוח מול הבנק

שואפת ליותר

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
היי כולם,
תודה מראש לכל העונים!
כמובן, תלוי בנתוני הלווה.
מנסיון אישי, מזרחי טפחות בית שמש עונים על הדרישות

משהקפלן

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
מי שרוצה לעבוד לבד, הדרך הטובה היא פשוט מכרז, הולכים לסניף אחד, מתמקחים, יוצאים עם הצעה, הולכים איתה לסניף אחר, מראים את ההצעה הראשונה ומורידים קצת, חוזרים לראשון, וכן הלאה.
אך עדיף לעבוד עם יועץ שעובד ג"כ בצורת מכרז, ולא עם יועץ שכבר יש לו דילים עם בנקאיים מסויימים.... שאתה תשלם על הקשר ביניהם.

STEP-UP

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
מי שרוצה לעבוד לבד, הדרך הטובה היא פשוט מכרז, הולכים לסניף אחד, מתמקחים, יוצאים עם הצעה, הולכים איתה לסניף אחר, מראים את ההצעה הראשונה ומורידים קצת, חוזרים לראשון, וכן הלאה.
אך עדיף לעבוד עם יועץ שעובד ג"כ בצורת מכרז, ולא עם יועץ שכבר יש לו דילים עם בנקאיים מסויימים.... שאתה תשלם על הקשר ביניהם.

ברוב הבנקים אם לא בכולם, אין דבר כזה לעשות מכרז בין כמה סניפים של אותו הבנק

STEP-UP

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
לכן הולכים לבנק אחר ומביאים הצעה טובה יותר, ולאו דוקא באותו בנק וסניף אחר

אבל זאת בדיוק הייתה השאלה.. האם יש סניף ספציפי שאפשר לקבל בו הצעה טובה יותר מסניף אחר של אותו הבנק, השאלה לא הייתה איזה בנק מומלץ יותר למשכנתאות

ננה בננה

משתמש רשום
ידוע לי בבנק איגוד סניף קרית אריה פתח תקוה יש ריביות טובות- שווה לנסות!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  29  פעמים

לוח מודעות

למעלה