מידע שימושי סמינר שהוא בשורה של ממש

meiravsamar

משתמש חדש
הבנות שלי למדו עד שנה שעברה בסמינר שהשאיפה שלו היתה להגיע הכי רחוק שאפשר.
לתערי הרב הסמינר כשל בעיקר בתפקוד הלימודי.לאחר שאחד העסקנים יר"ש ביותר שמע על המקרה החליט לעשות מעשה ולפתוח סמינר לכל הבנות אשר חפצות להשלים את כל החומר הלימודי שהפסידו וכן לקבל חיזוק רוחני טוב.
נפתח הסמינר ברחוב יהודית ירושלים הנותן מענה לבגרות מלאה (ישנה אפשרות אפילו ל4 ו5 יחידות) הבנות נופו הדק היטב ונבחרו הטובות שבנרשמות.
הבנות שלי חזרו למסלול של למידה רציני ברוך וכבר ביום השני ללימודים התחילו ללמוד ברצינות ברמה שאחרי צהריים הן יושבות ולומדות.
הן מקבלות תכנים רוחניים ברמה של הסמינרים המנסטריים.
הבנות ברוך ה' בנות איכותיות לצורך העניין ספרדיות ואשכנזיות אפילו יש שתי בנות חסידיות.
הבנות ברמה רוחנית טובה מאוד ושואפות הלאה ממליצה מאוד

אפרסק עסיסי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מעניין!
מה שם הסמינר החדש שנפתח?
מי המנהלת שלו?
ומאיזה סמינרים בנות באות אליו?

קודם כל-בן אדם.

משתמש פעיל
ממליצה גם!!!
(מכירה כמה בנות שעברו לשם, ליטאיות, מהמיינסטרים, בנות מתוקות ממש!)
לסמינר קוראים סמינר יהודית, (ברח', יהודית:))
אין לי מושג מה עם שאר הבנות, מכירה שם כמה מהמרכזי...

meiravsamar

משתמש חדש
מעניין!
מה שם הסמינר החדש שנפתח?
מי המנהלת שלו?
ומאיזה סמינרים בנות באות אליו?
בנות מהסמינר המרכזי שנמאס להם חוסר הלמידה שם..
וכן בנות מקוק מעלות בית בינה שהעדיפו להשלים בגרויות וכן לקבל את כל הפינוקים שם הם משקיעים בבנות ברמה גבוהה מאוד הן ברוחני והן בגשמי

meiravsamar

משתמש חדש
בנות מהסמינר המרכזי שנמאס להם חוסר הלמידה שם..
וכן בנות מקוק מעלות בית בינה שהעדיפו להשלים בגרויות וכן לקבל את כל הפינוקים שם הם משקיעים בבנות ברמה גבוהה מאוד הן ברוחני והן בגשמי
המנהלת היא גב' חוי דייטש

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ה'

לג הוֹרֵנִי יי דֶּרֶךְ חֻקֶּיךָ וְאֶצְּרֶנָּה עֵקֶב:לד הֲבִינֵנִי וְאֶצְּרָה תוֹרָתֶךָ וְאֶשְׁמְרֶנָּה בְכָל לֵב:לה הַדְרִיכֵנִי בִּנְתִיב מִצְוֹתֶיךָ כִּי בוֹ חָפָצְתִּי:לו הַט לִבִּי אֶל עֵדְוֹתֶיךָ וְאַל אֶל בָּצַע:לז הַעֲבֵר עֵינַי מֵרְאוֹת שָׁוְא בִּדְרָכֶךָ חַיֵּנִי:לח הָקֵם לְעַבְדְּךָ אִמְרָתֶךָ אֲשֶׁר לְיִרְאָתֶךָ:לט הַעֲבֵר חֶרְפָּתִי אֲשֶׁר יָגֹרְתִּי כִּי מִשְׁפָּטֶיךָ טוֹבִים:מ הִנֵּה תָּאַבְתִּי לְפִקֻּדֶיךָ בְּצִדְקָתְךָ חַיֵּנִי:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה