בריאות סל שיקום

mklj

משתמש פעיל
אשמח למידע על סל שיקום, מה אפשר לקבל דרכם? בקטגורית פנאי יש איזושהיא מסגרת חרדית?
אם יש משהו שמכיר ויכול לעזור במידע מעבר למה שבכל זכות- אשמח מאוד.

single

משתמש מקצוען
אשמח למידע על סל שיקום, מה אפשר לקבל דרכם? בקטגורית פנאי יש איזושהיא מסגרת חרדית?
אם יש משהו שמכיר ויכול לעזור במידע מעבר למה שבכל זכות- אשמח מאוד.
בגדול, אפשר לקבל את השירות דרך אחת החברות שמפעילות שירותי סל שיקום. יש גם שירות חרדי מעולה.
אפשר לקבל ליווי של עו"ס בפגישה שבועית, ליווי של מדריך/ מדריכה כמה שעות בשבוע, החל מקיפול כביסה יחד ועד ליציאות משותפות, אפשר לקבל פעם בחמש שנים סכום של כשלושת אלפים ש"ח לקניית ריהוט מתוך רשימה של סל שיקום (מיטה, שולחן, מזגן ועוד) וכן טיפולי שיניים חינם במרפאות ייעודיות.
לגבי פעילויות פנאי, יש מרכזים (אני מכירה בירושלים ואני משערת שכמותם יש בכל ריכוז אחר) של פעילויות פנאי שונות, החל מהופעות, דרך חוגים ועד לטיולים וימי שיא. צריך להירשם למרכז הספציפי ובו מקבלים ליווי של מלווה שיקומי שמפנה לתכנים המתאימים.
לכל שאלה ניתן לכתוב פה ואענה בשמחה.

mklj

משתמש פעיל
בגדול, אפשר לקבל את השירות דרך אחת החברות שמפעילות שירותי סל שיקום. יש גם שירות חרדי מעולה.
אפשר לקבל ליווי של עו"ס בפגישה שבועית, ליווי של מדריך/ מדריכה כמה שעות בשבוע, החל מקיפול כביסה יחד ועד ליציאות משותפות, אפשר לקבל פעם בחמש שנים סכום של כשלושת אלפים ש"ח לקניית ריהוט מתוך רשימה של סל שיקום (מיטה, שולחן, מזגן ועוד) וכן טיפולי שיניים חינם במרפאות ייעודיות.
לגבי פעילויות פנאי, יש מרכזים (אני מכירה בירושלים ואני משערת שכמותם יש בכל ריכוז אחר) של פעילויות פנאי שונות, החל מהופעות, דרך חוגים ועד לטיולים וימי שיא. צריך להירשם למרכז הספציפי ובו מקבלים ליווי של מלווה שיקומי שמפנה לתכנים המתאימים.
לכל שאלה ניתן לכתוב פה ואענה בשמחה.
אפשר לקבל מידע על מקום חרדי שאפשר לקבל דרכו סל שיקום?
באיזה ערים יש?
ליווי עו"ס- לשם מה? באיזה קטגוריה?
הצורך העיקרי שלי הוא בסוג של "קבוצת תמיכה" יש מענה מסוג זה?

single

משתמש מקצוען
באיזה ערים יש?
לא יודעת היכן את מתגוררת. אני מכירה את ירושלים ויש בה שירות מעולה של 'קידום חרדי'. אני יודעת שיש לקידום חרדי סניפים במקומות נוספים בארץ, כמו בני ברק, אלעד, בית שמש, ביתר ואשדוד. ייתכן שגם במקומות נוספים.
ליווי עו"ס מטעם מה שנקרא דיור מוגן. לא זה של הקשישים אלא בעצם האפשרות להיפגש עם עו"סית בבית המטופל או במקום ניטרלי אחר. הליווי הוא לפי המטרה של המטופל. בגדול מדובר על הצבת מטרות לתוכנית שיקום וליווי בהגשמה שלהן, אבל בפועל הוא יכול להיות ליווי במיצוי זכויות או אפילו סוג של פסיכותרפיה. הכל לפי המטרה של המטופל ורצונו.
קבוצת תמיכה רשמית אני לא מכירה. אולי עזר מציון יודעים על משהו. בכל אופן, בתוכנית 'חלונות' בירושלים יש את כל ריכוז פעילות הפנאי, וייתכן שהם יפתחו קבוצה כזו על פי הביקוש.

chaia

משתמש מקצוען
באיזה ערים יש?
בעזר מציון ובית חם הבנתי יש סל שיקום

בכוון הנכון

משתמש פעיל
בפנאי יש הרבה אפשרויות , תלוי כמובן במפעיל התוכנית ועם מי יש לו הסכמים
בגדול זה משהו כמו 200 ש"ח לחודש

יש מקומות שאפשר לקבל חדר כושר , בריכה, אומנות, מוזיקה, הרזיה
ובנוסף יש פעילויות קבוצתיות לאנשים שמלווים בסל שיקום

בכוון הנכון

משתמש פעיל
יש גם טיפולי שיניים חינם דרך מכבידנט
ולווי במציאת עבודה או לווי לאדם שכבר עובד

לגבי 3000 ש"ח שאמרו למעלה , אפשר לנסות לבקש על רהיטים או מכשירי חשמל אחרים
והם לפעמים מאשרים , צריך להסביר להם למה זה יכול לעזור להשתקם

mklj

משתמש פעיל
יש מסגרת שיכולה לספק ליווי בקושי הנפשי / תמיכה נפשית לא כתחליף לטיפול אלא בנוסף?

קומבינה

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
אגב, יש קידום חרדי גם בצפון
בדרום גם יש קידום, לא יודעת אם גם חרדי

קומבינה

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
בעיר מעורבת במרכז- אין פתרון?
דרך מקום חילוני יש מה לנסות? או שיהיה לא רלוונטי?
מאתר קידום
1724740599348.png

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה