התייעצות סליחה שהנושא עוד לא ירד מהפרק...טכנאי שמבין בלוחות גרפים פליז...?

מרימוש

משתמש מקצוען
כבר שלושה ימים שאני במרוץ אחרי הבעיה שצצה לי בxp pen.
מישהו יודע על טכנאי שיודע להתעסק עם לוחות גרפים?
ולא אל תגידו לי על הרב חנוך בינר ולא על התמיכה הטכנית...;)
מחפשת טכנאי שפיזית יכול לבדוק אותו .
שאר האופציות כבר נוסו.

בבקשה...זה ממש דחוף לי, באמצע עבודה ללקוחה.
יש דבר כזה בארץ בכלל??

מאןדהו

משתמש צעיר
עימוד ספרים
חננאל ברנד

0544-578-946

0533-10-15-15

שעות הפעילות מ 9 בבוקר עד 6 בערב

מענה במייל עד 9 בערב
bris1977*gmail.com

שני.ס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
המון בהצלחה
תעדכני שעובד בע"ה

מרימוש

משתמש מקצוען
הוא לא מתעסק עם לוחות גרפיים...

אז מה הענינים חברים?
תקלה קטנה בלוח וצריך לקנות חדש??
אם ככה זה הסוף של כולנו פה... ;)
פליזז... חייב להיות טכנאי שמבין בזה לא???

*ציורית*

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
לי הייתה בעיה בלוח,
כשהכנסתי את הכבל למחשב, הוא לא קלט את זה...
וכבר ממש חשבתי לקנות חדש.
בסוף איזה טכנאי מליץ לי לקנות כבל חדש,
וזאת הייתה הבעיה!
אני חשבתי שזה קרה כי חודש פני הלוח נפל לי על הרצפה...
אבל הכבל שלו מאדד רגיש,
ויש מצב גדול שבו הבעיה.
זה כבל כמו חלק מהפלאפונים.
השגתי אותו בחנות פלאפונים.
בהצלחה!!!

מרימוש

משתמש מקצוען
לי הייתה בעיה בלוח,
כשהכנסתי את הכבל למחשב, הוא לא קלט את זה...
וכבר ממש חשבתי לקנות חדש.
בסוף איזה טכנאי מליץ לי לקנות כבל חדש,
וזאת הייתה הבעיה!
אני חשבתי שזה קרה כי חודש פני הלוח נפל לי על הרצפה...
אבל הכבל שלו מאדד רגיש,
ויש מצב גדול שבו הבעיה.
זה כבל כמו חלק מהפלאפונים.
השגתי אותו בחנות פלאפונים.
בהצלחה!!!
זאת לא הבעיה הפעם

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה