סלון שנות ה...

• פותח הנושא LIM
  • פורסם בתאריך

LIM

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
בסגנון אחר...

קבצים מצורפים

• limrss.jpg
    1.4 MB · צפיות: 0

חלוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
וואו!
הייתי ממליצה על שטיח עגול שלא יסתיר כל כך את הדוגמא שלל הרצפה ועדיף שיהיה עבה יותר כי הוא נראה קצת נייר.
מהם הכתמים בחלק העליון של הוילון שהשמאלי?

פנינה :)

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
מהמם.
לקרופ בצד שמאל, ואולי קצת למטה.
מה קרה לאריחי רצפה בהמשך?

LIM

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
חלוש, יש לך עבודות נפלאות לפחות מה שראיתי הסלון משגע
אני מאוד אוהבת את החוות דעת שלך את שמה לב לפרטי פרטים ..
יש שם תאורה אולי משום שהיתה צמודה לקיר זה ניראה ככה

LIM

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
פנינה יקרה,
ראשית תודה רבה לך
לא המשכתי את ההמשך של הריצפה כי במחשבה הראשונה היתה לחתוך את התמונה אחרי הרנדר בפועל ראיתי שעדיף להשאיר ולא לחתוך את התמונה כרגע אני חדשה בתחום והעבודה נעשתה בכייף ולא לקוח ספציפי אז השארתי ככה ...

טילי מרגלית

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
אוהבת את היד שלך!! ריאלסטי++++

moratia

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
יפה מאוד
גופי התאורה לא נראים דולקים, האהיל אמור להראות דולק וזה חסר מאות בתאורה מהסגנון הזה
משהו מוזר בוילון- איפה שהוא תלוי
חסר מאוד שהאריחים לא ממשיכים
נוף מהחלון הייתי עושה יותר בוהק וגוון ירוק יותר חם, אולי שיראו טיפה שמים, אבל בוהקים גם ולא כחולים
הכסא פשוט יחסית לחדר
והכי מהכל - צילום בגובה אדם
בהצלחה!

LIM

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
תודה רבהה מוריה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה