דרוש מידע סיפון קצפת למפונקים:)

מיכאלה- הום סטיילינג

משתמש פעיל
איור וציור מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
מכירים את המכשיר הזה שעושה קצפת במסעדות?
כמה שאלות:
כמה זמן אפשר לשמור במקרר אחרי שממלאים בקצפת?
הבלון גז מחזיק עד שנגמרת הקצפת או שיכול להיות מצב שצריך להחליף באמצע?
איך יוצאת הקצפת?
תודה!!

ויזוקל

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
הקצפת מעולה! להבדיל מקצפת שמקציפים במקצף היא יוצאת מאד מאד אוורירית ובמרקם נמס בפה!
למיכל קצפת אחד לעיתים זקוקים לשני בלונים.
אפשר לשמור בקירור כמה ימים ורק לנער מעט שוב לפני השימוש החוזר.

ויזוקל

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
אנחנו קנינו פה:
מיטב שף
כתובת: אברבנאל 63 בני ברק
מרכז
מספר טלפון:
03-5702702

אבלאין לי מושג כמה עלה - זו היתה מתנה מבעלי.... מה שכן אני יודעת שהם די זולים ויש להם היצע רחב מאד בכל מה שקשור למוצרי בישול ואפיה.

מיכאלה- הום סטיילינג

משתמש פעיל
איור וציור מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
תודה לכל העונות!!
השאלה אם כדאי להזמין מאלי אקספרס מבחינת איכות. אין חברה ספציפית שמומלצת?

ויזוקל

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
כמה הוראות חשובות לפני שמשתמשים במכשיר...

מכשירי קצפת 1 ליטר / 0.5 ליטר / 0.25 ליטר.

על מנת להשתמש נכון וכן למנוע תקלות מהלקוחות אשר רוכשים את המכשירים ואין להם ניסיון קודם בהפעלת מכשירי קצפת הננו מעבירים לכם דף הסברה זה על מנת ליידע את הלקוחות וכן למנוע תקלות בהפעלה.

שלב א':
למלא 3/4 המיכל בשמנת מתוקה

שלב ב':

יש להשתמש לשם המתקה אך ורק במי סוכר אשר מכינים מראש מאבקת סוכר אשר מוסיפים לפי כמות המתיקות הרצויה למים שהורתחו מראש ( חייב להיות מים רתוחים )וניתן לשמור בקירור לשנה ויותר.

מוסיפים לפי הצורך כף או 2 של מי סוכר לשמנת. ניתן להוסיף גם תמציות נוזליות כגון טעם וניל וכו' (כמה טיפות ).

אין בשום אופן להשתמש בסוכר גבישי או אבקה יבשה!!!

במצב זה נגרם נזק למכשיר וכן סתימות.

שלב ג':

לסגור היטב את הראש לבקבוק ולהכניס את הבלון גז ולדחוס למכשיר לפי הכמויות אשר יפורטו להלן:

למכשיר 1 ליטר 2 בלונים בלבד

למכשיר 1/2 ליטר 1 בלון בלבד

למכשיר 1/4 ליטר 1 בלון בלבד

לאחר הכנסת הגז למכשיר יש לנער היטב את המכשיר כ-20 שניות על מנת לקבל קצפת פריכה וטעימה !

ניתן לשמור בקירור למשך 3 ימים במקרר ולפי תאריך התפוגה של השמנת המתוקה אשר מוטבע על הגביע או המכסה.

רצוי לנער המכשיר לפני שימוש נוסף לאחר אחסנה בקירור של יותר מ 5 שעות.

שלב ד':

ניקוי ואחסנה לאחר שימוש.

על מנת למנוע ריח רע וכן סתימות של ראש המכשיר לאחר השימוש לפרק את הפיה הפלסטית החיצונית כולל המתאם ממתכת ואז ניתן לשלוף את הציר המרכזי ולנקות את המעברים ולמנוע סתימות.

את המיכל לשטוף היטב במים חמים וסבון כלים רגיל ולהשאיר פתוח עד השימוש הבא
( הדבר מונע הצטברות של ריחות וטעמי לוואי ).

- ועוד נקודה חשובה - ניעור יתר של המיכל גורם לקצפת קשה שלא מצליחה לצאת!!!

מיכאלה- הום סטיילינג

משתמש פעיל
איור וציור מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
יש פער מטורף בין מכשירים בחנויות למוצרי אפיה בארץ (סביבות 300 ש"ח) לבין אלי אקספרס 35 ש"ח
אם יש הצדקה למחיר היקר בארץ, אני מאמינה שעדיף, השאלה מה ההבדלים

מיכאלה- הום סטיילינג

משתמש פעיל
איור וציור מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
אני מתלבטת בין מיכל של ליטר לחצי ליטר, במיכל של ליטר אפשר להכין גם כמות קטנה?
להכנת מוסים עדיף מיכל היותר גדול?

הרי זהב

משתמש סופר מקצוען
בזכות האשכול פעם ראשונה שאני שומעת שאפשר לקנות מכשיר כזה לבית פרטי. אם מישהו יכול להגיד לי מה היתרון בזה לעומת הקצפה רגילה במקסר? פרקטית? עיצובית?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה