דרוש מידע סיעור מוחות..מכירים..??

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

רותי 1

משתמש סופר מקצוען
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
עיצוב ואדריכלות פנים
שלום,
אני מבררת כרגע על הבית ספר "סיעור מוחות",
אני רוצה ללמוד אדריכלות/עיצוב פנים, מה העלויות? מאיזה גיל אפשר להתחיל ללמוד(האם כבר בי"ב..לפני 18)? איזה תעודות צריך וכו'?
אם יש משהי למדה שם ויכולה לתת כאן מידע אני אשמח.
תודה רבה!

מלכי שפירא

הפקות וידאו
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
שלום,
אני מבררת כרגע על הבית ספר "סיעור מוחות",
אני רוצה ללמוד אדריכלות/עיצוב פנים, מה העלויות? מאיזה גיל אפשר להתחיל ללמוד(האם כבר בי"ב..לפני 18)? איזה תעודות צריך וכו'?
אם יש משהי למדה שם ויכולה לתת כאן מידע אני אשמח.
תודה רבה!
מקום מקצועי מאד מאד, אוירה טובה ומתחשבת.
אם תרצי יותר פרטים פני אלי באישי

חני בנני;

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
בבירור יצא שהם מעולים.
שעות לא התאימו לי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה