דרוש מידע סינון של אתרוג - ממליצים?

Netta

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
הנדסת תוכנה
אשמח לשמוע חוות דעת.
וכן אשמח לדעת מהי העלות החודשית. (נגיד ל-50GB של גלישה, אבל גם לחבילות אחרות)
תודה רבה!!

לב מרגיש

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
אני יודעת שאיו על הסינון של נט פרי מבחינת הכשרות וסינון מדהים כבר שנה שאני מרוצה ממש

Netta

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
הנדסת תוכנה
אני יודעת שאיו על הסינון של נט פרי מבחינת הכשרות וסינון מדהים כבר שנה שאני מרוצה ממש
גם אני בנטפרי
אבל יש אתר שאני ממש צריכה באופן גורף והם לא מוכנים לפתוח.

bat 7

משתמש סופר מקצוען
מאד מרוצה מהסינון של אתרוג.
וגם השירות שלהם יעיל (בד"כ)
יש לי עסקי.

אבא טוב

משתמש פעיל
הסינון בכלל לא טוב השם ירחם ואם מתקינים על המחשב את התוכנה זה מאט את המחשב (ניד).

אין על נטפרי בסינון שירות והכל.

הכל לטובה!!

משתמש פעיל
ההבדל המהותי בין נטפרי לאתרוג -
אתרוג - חוסמים אתרים מסוימים, ברמות חסימה מסוימות לפעמים יותר מנטפרי, אבל בתוך אתר בתוך לפעמים גם יש תמונות ממש לא לעניין, וזה לא נחסם,
לעומת נטפרי שמסננים ממש כל קובץ - ולפעמים דווקא נפתחים יותר אתרים, מצד שני אתרים של בגדי נשים וכדו' לא רלוונטיים...
מבחינת שירות, אני מכירה את שתי החסימות (בעבודה ובבית...) שירות אדיב, של נטפרי קצת יותר פשוט לשימוש...
בהצלחה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה