סינון לפי גיל בתאריך מסוים

ארי4791

משתמש צעיר
יש לי טבלה עם רשימת תלמידים בעבר ובהווה, ואני צריך להוציא מתוכה כמה תלמידים היו בכל יום בשנת 2017 מעל גיל 25 וכמה מתחת, עדיף שיהיה באחוזים.
חשבתי לעשות עוד טבלה עם כל הימים בשנת 2017 ואז שאילתה לפי התאריך מהטבלה הזאת שתסנן כמה תלמידים היו בגיל הזה בתאריך ההוא.
אבל צריך גם לסנן ברשומה של התלמיד הזה שהתאריך משנת 2017 זה אחרי התאריך כניסה שלו ולפני התאריך עזיבה (אם יש, יש שם גם תלמידים שעדיין לומדים והם בלי תאריך עזיבה).
למעשה צריך שלושה סינונים א. מה היה הגיל שלו, ב. התאריך כניסה וג. התאריך עזיבה, ואז לעשות שיביא לי לפי התאריכים משנת 2017 כמה אחוזים היו מעל גיל 25 וכמה מתחת.
אני לא הצלחתי, זה מאוד יעזור לי אם מישהו יעשה לי משהו כזה.
תודה רבה מאוד.

Tochnitan

משתמש צעיר
הנדסת תוכנה
דבר ראשון, באיזה פורמט יש לך את הנתונים? (Excel, Access, SQL, atc..)
קצת הסתבכתי עם הסינונים שאתה צריך, אבל אם הבנתי נכון לא מדובר במשהו מורכב מידי,
אולי תשלח לי דוגמה של הנתונים אוכל לעזור לך עם הסינון הזה...

ארי4791

משתמש צעיר
אני משתמש בטקסס, ויש לי טבלה אחת שבה נמצאים כל הנתונים (תאריך לידה, תאריך כניסה למוסד, ותאריך יציאה).
התוצאה שאני צריך זה שיראה לי באיזה יום בשנת 2017 היה הכי הרבה אחוז של תלמידים מתחת גיל 25 .

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  29  פעמים

לוח מודעות

למעלה