סינון לפיתוח אפליקציות

...Naomi

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
יש סינון שעובד חלק עם אפליקציות?
ככה יש לי נטפרי אבל הם לא תומכים באנדרואיד אז זה נתקע כל הזמן בהתחברות לגוגל פליי וכדומה.
אם יש סינון כזה- הוא עובד גם בסים?

אשמח לכל מידע,

QJDTOP

משתמש רשום
ודאי יש סינונים גם על אנדרואיד כמו נתיב לדוגמה אבל מה אתה מחפש בסינון?
(אני מתכוון ברמת הסינון של האתרים האפליקציות או שרק אפלחקציות ואפשר להסתפק בהדרן לדוגמה)

גם אפשר להשתמש בהדרן ולשים דפדפן נטפרי

נ.ב.
ממליץ לשנות את הנושא למשהו יותר ברור כמו:
"סינון טוב לאנדרואיד"

...Naomi

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
@QJDTOP תודה על הרצון לעזור אבל לא הבנת את השאלה.
השאלה היא בדיוק כמנוסח בכותרת.
סינון שעובד טוב גם על אנדרואיד- לא פתיחת אפליקציות ספציפיות כי אני מפתחת אפליקצייה חדשה ובשביל זה יש לי את האנדרואיד+צורך באינטרנט.
סים של אתרוג לדוגמא, יעבוד תקין? יש כזה דבר בכלל או שהם עובדים רק קווי?

Tochnitan

משתמש צעיר
הנדסת תוכנה
איזה אפליקציות? סינון מטבעו יחסום חלק מהדברים.
לא כ"כ הצלחתי להבין סינון על מה, את רוצה סינון על הסמרטפון? סינון כללי על האינטרנט בלי סינון על הסמרטפון?

יעקב אסטרייכר

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
לא כ"כ הבנתי את הבעיה
אבל יש סינון של נטפרי לאנדרואיד ואפשר לבקש מהם להעלות אפליקציות לחנות שלהם

QJDTOP

משתמש רשום
@QJDTOP תודה על הרצון לעזור אבל לא הבנת את השאלה.
השאלה היא בדיוק כמנוסח בכותרת.
סינון שעובד טוב גם על אנדרואיד- לא פתיחת אפליקציות ספציפיות כי אני מפתחת אפליקצייה חדשה ובשביל זה יש לי את האנדרואיד+צורך באינטרנט.
סים של אתרוג לדוגמא, יעבוד תקין? יש כזה דבר בכלל או שהם עובדים רק קווי?
התשובה שעניתי עדיין קיימת בסינונים (לי יש נתיב) יש אפשרות לבקש מהם לפתוח אפליקציה להתקנה, אבל כיוון שזה אפליקציה שלך מיוחדת אז את תשלחי להם את האפליקציה והם יאשרו/יכניסו לחנות או משהו דומה.
אני לא יודע איך נטפרי עובד אבל ברוב הסינונים זה כך.

QJDTOP

משתמש רשום
על מה אתה מדבר על מחשב?
כי אני שאלתי אותם ואמרו לי שאין אפשרות.
על פלאפון, וגם נראה לי שבמחשב אפשר לאשר תוכנות אם זה תוכנות ווב ודאי אפשר (אם הם חסומות למעבר לאתרים אחרים) אבל גם ברגילות אחרי אישור אפשר (אולי זה תלוי ברמת הסינון)

שבתאי ספרא

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
על פלאפון, וגם נראה לי שבמחשב אפשר לאשר תוכנות אם זה תוכנות ווב ודאי אפשר (אם הם חסומות למעבר לאתרים אחרים) אבל גם ברגילות אחרי אישור אפשר (אולי זה תלוי ברמת הסינון)
מעניין אני שאלתי אותם על BIT ואמרו לי שאין אפשרות.

גזעי

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אולי לא הבנתי את השאלה נכון, אבל בשביל לפתח אפליקציות לא אמורה להיות שום בעיה עם נטפרי, בשביל להעלות את לגוגל פליי יכול להיות שצריך לדבר עם נטפרי, אבל אין סיבה שיחסמו את החלק הזה של גוגל פליי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  39  פעמים

לוח מודעות

למעלה