סימילאק למי?

ליקי

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
את התשובה לאשכול הזה פחות או יותר קיבלנו.
השאלה שלי היא מה המטרה בפרסומת של סימילאק?

הכרות עם המוצר אן. (יכול להיות שנקודת המוצא זה שכולם מכירים)
מחיר? הוא הרבה יותר יקר ממטרנה.
המסר? אני חושבת זהה למסר של מטרנה. (אולי אפילו טיפה פחות משכנע)

ושאלה אחרונה ת'כלס מה תקנו?
מטרנה\ סימילאק?
ומה יהיו השיקולים שבגללם תקנו.

יום אביב

משתמש מקצוען
אני אקנה סימילאק. הסיבה: אבוט היצרנית הינה חברת תרופות והייצור קפדני ועומד בתקנים מחמירים ממש כמו תרופה. כמו כן נחשב יותר עדין לעיכול.

מי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
סביר מאד שלתינוק קטן אני אעדיף לתת סימילאק. למה? כי אני יודעת, מחוות דעת של רופאים מומחים לגאסטרו בתינוקות, ומאמהות שעברו כל מיני הרפתקאות, שסימילאק איכותי ללא השוואה למטרנה. כשמדובר בתינוק הסובל קשות מגזים, בכלל אין מה לדבר. לילדים גדולים יותר, שגם אוכלים יותר, אתן כנראה מטרנה. למה? משום שכבר הרבה פחות קשה להם להתמודד עם העיכול, ממילא הם אוכלים כבר כל מיני דברים, ובמקרה הזה אתן לעלויות לדבר.
אבל, כאן הגעתי ללוז העניין: זו לא הפרסומת של סימילאק שתגרום לי להחלטה זו, זה מידע מוקדם שהיה בידי עוד בשלב שסימילאק היה רק בחלב עכו"ם. חבל מאד לדעתי, שסימילאק לא הטמיעו חזק יותר את המסר שלהם, שאין להשוות בין הפורמולה של סימילאק למה שהכרנו עד היום.

אני חושבת שגם התגובה שהופיע מעלי, של E12, מסתמכת על מידע מוקדם שהיה בידיה על החברה, ולא מה שהפרסומת עשתה לה. אני צודקת, E12?
(דרך אגב, מה זה השם הזה, את צבע מאכל?)

בנים

משתמש צעיר
אתמול הייתי בסופר, וראיתי לראשונה את הסימילאק על המדפים. כאחד שמתעניין עיינתי מעט ונדהמתי ממש לגלות שמחיר של קופסת סימילאק נע בין 80-90 ש"ח.

מעבר למחיר ישנה כאן טעות אסטרטגית חמורה לדעתי, כי כשבדקתי לעומק גיליתי שבחבילת מטרנה גדולה יש 700 גרם ובסימילאק יש 900 גרם מה שמשאיר עדיין פער במחיר אך מצמק מעט את ההפרש.

אממה? חכמי סימילאק כנראה חושבים יותר על חיסכון במקום, ועשו את הקופסא שלהם קטנה יותר וקומפקטית, מה שגורם לכך שבראיה סטנדרטית, לא של משוגע לדבר כמוני, נראה שבמטרנה, לבד מהמחיר הזול, יותר ישנה גם כמות גדולה יותר. וזו לדעתי טעות טרגית.

ומילה על מימד, בזבזתם המון המון כסף על טיז'רים על אינסרט מתקפל מטורף, מאות אלפי שקלים ככה רק בשביל יריית פתיחה. איך יתכן שלא טרחתם לטפל ולו במעט בבעיית המחיר? איך לא התאמצתם עד מעל לראש לתת צידוק למחיר?

מוצרי תינוקות הם אלו שעומדים בדרך כלל בחזית החיסכון, קהל היעד הוא הורים צעירים הקונים טיטולים אך ורק במבצעי 3 ב-100 ברשת יש או בבר כל, איזו סיבה בעולם יש להם להוסיף 30 ש"ח כדי לקנות סימילאק? כי בסינית אומרים "אתה העולם שלי" או כי בצרפת אמהות אומרות "אני מאד אוהבת אותך"?

ליקי

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
גם אני קניתי את הסימילאק מהסיבה שכתבתן.

תמיד ידעתי שהיא יותר טובה אבל היה לי חשוב ההכשר עכשיו שיש הכשר אז אני קונה את זה.

ברגע שראיתי את הפרסומת אמרתי לבעלי שבוע הבא זה סימילאק... אבל אם מטרה של הפרסום הוא רק לידע שזה כשר לא חבל על הכסף של הפרסום?
יכלו לעשות חצי ממה שעשו.

ואם הייתה מטרה אחרת איפה היא?

בנים

משתמש צעיר
כשאני קורא את שלושת התגובות מעלי אני מתפלץ עוד יותר ויותר על מימד.

היו לכם כאלו נכסים אסטרטגיים ביד, ומה שבחרתם לעסוק זה באמהות מכל העולם???

כוכב103

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
ומה עם הטיפול בהכשר?
זה לא אמור להיות חלק מהטיפול בלקוח?
אתם חושבים בפניה לציבור החרדי שכנעתם אותי לעבור ממטרנה בעל כשרות הבד"ץ
לטובת סימילאק בעלת הכשר שאינו מקובל על חלק גדול מהציבור החרדי.

מי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י נטיעות;569766:
מוצרי תינוקות הם אלו שעומדים בדרך כלל בחזית החיסכון, קהל היעד הוא הורים צעירים הקונים טיטולים אך ורק במבצעי 3 ב-100 ברשת יש או בבר כל, איזו סיבה בעולם יש להם להוסיף 30 ש"ח כדי לקנות סימילאק? כי בסינית אומרים "אתה העולם שלי" או כי בצרפת אמהות אומרות "אני מאד אוהבת אותך"?

נטיעות, מצטרפת לתמיהה הזו, אבל אחדד אותה קצת:
אין בעולם אמא לתינוק צרחן, שלא תסכים לשלם עוד 1.90 ש"ח ל 100 גר' פורמולה (הספקתי לחשב ;)), אם היא תקנה בזה שקט מצרחות של גזים. גם אם היא תאלץ לעבור לטיטולים עוד יותר זולים בשביל זה...
איפה ראינו את זה בפרסום???

ליקי

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י נטיעות;569766:
אתמול הייתי בסופר, וראיתי לראשונה את הסימילאק על המדפים. כאחד שמתעניין עיינתי מעט ונדהמתי ממש לגלות שמחיר של קופסת סימילאק נע בין 80-90 ש"ח.

מעבר למחיר ישנה כאן טעות אסטרטגית חמורה לדעתי, כי כשבדקתי לעומק גיליתי שבחבילת מטרנה גדולה יש 700 גרם ובסימילאק יש 900 גרם מה שמשאיר עדיין פער במחיר אך מצמק מעט את ההפרש.

אממה? חכמי סימילאק כנראה חושבים יותר על חיסכון במקום, ועשו את הקופסא שלהם קטנה יותר וקומפקטית, מה שגורם לכך שבראיה סטנדרטית, לא של משוגע לדבר כמוני, נראה שבמטרנה, לבד מהמחיר הזול, יותר ישנה גם כמות גדולה יותר. וזו לדעתי טעות טרגית.

ומילה על מימד, בזבזתם המון המון כסף על טיז'רים על אינסרט מתקפל מטורף, מאות אלפי שקלים ככה רק בשביל יריית פתיחה. איך יתכן שלא טרחתם לטפל ולו במעט בבעיית המחיר? איך לא התאמצתם עד מעל לראש לתת צידוק למחיר?

יכול להיות שלראשונה ראית סימילאק?
כי זאת הקופסא שלהם כבר הרבה מאוד שנים.
הפער הוא לא של 30 ש"ח זה משהו כמו 15 ש"ח אבל עדין זה יקר.
ולכן שאלתי למי....

זה מתאים רק למי שיש יכולת כלכלית?
רק למי שמכיר את המוצר לפני? (כי מי שלא הכיר עד היום למה שיקנה? לא הייתה על זה תשובה.)
ואגב ההכשר פחות ממטרנה... (אני מאמינה שלדעת כולם)

אז הקהל יעד הוא?

אספקלר

משתמש צעיר
הבת שלי הייתה רגישה לחלב, רופא המליץ לנו על סימילאק צמחי וזה מה שאנחנו משתמשים כבר למעלה משנה.

היתרון על מטרנה - זה מיוצר על ידי חברת תרופות ונבדק מדעית, הסיכויים שסיפור כמו רמדיה יחזור על עצמו כמעט לא קיים, מה שאי אפשר לומר על מטרנה.

הסימילאק כפי שהזכירו כאן, יותר עדין ונוח לעיכול לתינוקות רגישים.

לאה בלוי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
מעניין,
סימילאק אולי יותר מתעכל בקלות.
אבל עד כמה שזכור לי, כשעיינתי לפני 3 שנים בטבלה מאחורה, של הערכים התזונתיים, מטרנה עשתה לי יותר טוב על הלב.
(ההשוואה היתה בין מטרנה צמחית לאיזומיל).

מי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י כוכב103;569778:
ומה עם הטיפול בהכשר?
זה לא אמור להיות חלק מהטיפול בלקוח?
אתם חושבים בפניה לציבור החרדי שכנעתם אותי לעבור ממטרנה בעל כשרות הבד"ץ
לטובת סימילאק בעלת הכשר שאינו מקובל על חלק גדול מהציבור החרדי.

בנקודה הזו אני קצת חולקת עליך. אני חושבת שכאשר מדובר בבריאות תינוקות, אנשים לא יהססו כל כך כשמדובר בסך הכל בהכשר עליו סומכים רוב מניין ובניין יהדות אירופה.
אני יודעת מקרוב על משפחות יראות שמים, שנתנו לתינוקות סימילאק גם כשהכיל חלב נכרי. ההלכה מחמירה מאד בנושאי בריאות ילדים, גם על חשבון קולות מסויימות בתחומים אחרים.

אספקלר

משתמש צעיר
אגב, רק שתדעו - לא יודע מה המצב בכל קופות החולים, אבל מאוחדת נותנים הנחה משמעותית מאוד על סימילאק בבתי המרקחת של הקופה. לא צריך מרשם, רק כרטיס.

(לא יודע לגבי הפורמולה החלבית, אני מדבר על הצמחי)

ליקי

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י ckuh;569786:
מעניין,
סימילאק אולי יותר מתעכל בקלות.
אבל עד כמה שזכור לי, כשעיינתי לפני 3 שנים בטבלה מאחורה, של הערכים התזונתיים, מטרנה עשתה לי יותר טוב על הלב.
(ההשוואה היתה בין מטרנה צמחית לאיזומיל).

אם זה נכון אז גם תשובה לזה צריכה להיות בפרסום...

ועוד דבר הם פרסמו רק את הרגיל של השלבים יש להם עוד כמה מוצרים. שהיו על המדף בסופר.
אותם לא צריך להכיר?

מי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י אספקלר;569788:
אגב, רק שתדעו - לא יודע מה המצב בכל קופות החולים, אבל מאוחדת נותנים הנחה משמעותית מאוד על סימילאק בבתי המרקחת של הקופה. לא צריך מרשם, רק כרטיס.

(לא יודע לגבי הפורמולה החלבית, אני מדבר על הצמחי)

נו, ו....?
את זה גם אפשר לנצל בפרסום!!!

ליקי

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י מי;569787:
בנקודה הזו אני קצת חולקת עליך. אני חושבת שכאשר מדובר בבריאות תינוקות, אנשים לא יהססו כל כך כשמדובר בסך הכל בהכשר עליו סומכים רוב מניין ובניין יהדות אירופה.
אני יודעת מקרוב על משפחות יראות שמים, שנתנו לתינוקות סימילאק גם כשהכיל חלב נכרי. ההלכה מחמירה מאד בנושאי בריאות ילדים, גם על חשבון קולות מסויימות בתחומים אחרים.
נכון!
אבל עדין אם אן סיבה מיוחדת,
והיא לא אוכלת מההכשר הזה אז למה שתקנה את זה?

יום אביב

משתמש מקצוען
נכתב ע"י מי;569760:
סביר מאד שלתינוק קטן אני אעדיף לתת סימילאק. למה? כי אני יודעת, מחוות דעת של רופאים מומחים לגאסטרו בתינוקות, ומאמהות שעברו כל מיני הרפתקאות, שסימילאק איכותי ללא השוואה למטרנה. כשמדובר בתינוק הסובל קשות מגזים, בכלל אין מה לדבר. לילדים גדולים יותר, שגם אוכלים יותר, אתן כנראה מטרנה. למה? משום שכבר הרבה פחות קשה להם להתמודד עם העיכול, ממילא הם אוכלים כבר כל מיני דברים, ובמקרה הזה אתן לעלויות לדבר.
אבל, כאן הגעתי ללוז העניין: זו לא הפרסומת של סימילאק שתגרום לי להחלטה זו, זה מידע מוקדם שהיה בידי עוד בשלב שסימילאק היה רק בחלב עכו"ם. חבל מאד לדעתי, שסימילאק לא הטמיעו חזק יותר את המסר שלהם, שאין להשוות בין הפורמולה של סימילאק למה שהכרנו עד היום.

אני חושבת שגם התגובה שהופיע מעלי, של E12, מסתמכת על מידע מוקדם שהיה בידיה על החברה, ולא מה שהפרסומת עשתה לה. אני צודקת, E12?
(דרך אגב, מה זה השם הזה, את צבע מאכל?)

אכן. זהו מידע מוקדם. מי, אינני צבא מאכל, בדיוק כשם שאת אינך תו. ניק ולא יותר מזה ( ולידיעתך, צבע מאכל נכתב עם 3 ספרות אחרי הe...)

סטודנטית

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
רגע, לסימילאק החלבי יש הכשר?????
אצל הבן הראשון שלי הייתי צריכה להשתמש בצמחי ואז קניתי סימילאק שידוע כיותר איכותי (ממש לא מהפרסומת!!!!!)
ועכשיו שהשני אוכל חלבי אז קניתי מטרנה
בגלל:
ההכשר!
והמחיר!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיג

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ עַבְדֵי יי הַלְלוּ אֶת שֵׁם יי:ב יְהִי שֵׁם יי מְבֹרָךְ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:ג מִמִּזְרַח שֶׁמֶשׁ עַד מְבוֹאוֹ מְהֻלָּל שֵׁם יי:ד רָם עַל כָּל גּוֹיִם יי עַל הַשָּׁמַיִם כְּבוֹדוֹ:ה מִי כַּיהוָה אֱלֹהֵינוּ הַמַּגְבִּיהִי לָשָׁבֶת:ו הַמַּשְׁפִּילִי לִרְאוֹת בַּשָּׁמַיִם וּבָאָרֶץ:ז מְקִימִי מֵעָפָר דָּל מֵאַשְׁפֹּת יָרִים אֶבְיוֹן:ח לְהוֹשִׁיבִי עִם נְדִיבִים עִם נְדִיבֵי עַמּוֹ:ט מוֹשִׁיבִי עֲקֶרֶת הַבַּיִת אֵם הַבָּנִים שְׂמֵחָה הַלְלוּיָהּ:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה