נטסטיק סטיק נטפרי לחודש,

רכות

משתמש צעיר
עולה על האשכול ומעיזה לשאול...
יש לי סטיק של נט פרי עם קוד ל WIFI
ויש שכנים שעולים לי על האינטרנט ויודעים את הקוד איך יכולה לשנות את הקוד בשביל הכניסה וכך לא יוכלו להשתמש?
תודה לכם.

רכות

משתמש צעיר
איך נכנסת להגדרות של הסטיק אשמח להסבר
ממש תודה לך!

בינה מלכותית

משתמש מקצוען
על הסטיק עצמו אמור להיות כתוב כתובת בד"כ מתחיל 192.168
אמור להיות כניסה של שם משתמש וסיסמה גם רשום על הסטיק או על החבילה

לפעמים כתוב בתוך הסטיק איפה שמכניסים את הסים

ושם בפנים אם תעלי איזה סטיק יש לך
אולי ידעו לעזור לך יותר מדויק

רכות

משתמש צעיר
נכון כתוב לי על הסטיק את הסיסמא זה אני יודעת אך איך מחליפה אותו לסיסמא חדשה?
זה סטיק של BOON

בינה מלכותית

משתמש מקצוען
נכון כתוב לי על הסטיק את הסיסמא זה אני יודעת אך איך מחליפה אותו לסיסמא חדשה?
זה סטיק של BOON
יש שתי סיסמאות
אחד של הסטיק וכמו שכתבתי להכנס אליו צריך להקיש 192.168.0.1 או 0.2 בסיום תבדקו על הסטיק
כשנכנסים לאתר הזה אתם מתחברים לסטיק שלכם כולל כל ההגדרות שלו
בתוך ההגדרות יש סיסמת WIFI ואותו צריך לשנות

רכות

משתמש צעיר
תודה לך
רשמתי את המספר ומביא לי כך: מה אמרוה לכתוב?

קבצים מצורפים

• תמונה1.jpg
    תמונה1.jpg
    KB 34.8 · צפיות: 5

רכות

משתמש צעיר
כתוב לי כך:
מספר של ip
ו: ssid
ו: sn
ו: IMEL
ו: MAC
מה מתוכם זה הסיסמא שצריכה לכתוב ב- password

רכות

משתמש צעיר
יש לי KEY זה הסיסמא של הסטיק להכנס ל WIFI
אך זה כותב לי במחשב שזה לא נכון מה יכול להיות הסיסמא שצריכה לכתוב ב- password

רכות

משתמש צעיר
פה אמורה לכתוב את הסיסמא שנכנסת איתו למחשב את הקוד וזה לא ממשיך הלאה כותב לא תקין...

קבצים מצורפים

• תמונה1.jpg
    תמונה1.jpg
    KB 34.8 · צפיות: 3

רכות

משתמש צעיר
כתבתי אכן admin ונכנס לי תודה צדיקה אך מראה לי מסך כזה מה עושה?

קבצים מצורפים

• תמונה2.jpg
    תמונה2.jpg
    KB 106.2 · צפיות: 4

אברהם בלוך

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
באחד משני ההגדרות [כמדומני בשני] במלבן הכחול אמור להיות עוד הגדרות ששם אפשר להחליף קוד,

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה