סדנא לאמהות ותלמידות

rachelimach

משתמש רשום
שלום... אין כמו הפורום הזה להתייעצות..
אני מעוניינת לארגן סדנא מושקעת לתלמידות שלי יחד עם אמהותיהן.
מדובר בסהכ ב9 תלמידות.
זה מפגש ראשון מסוגו ולא היה אף פעם דבר כזה. הרעיון הוא שזה יהיה משהו חווייתי וכייפי,שהבנות ייצאו עם תוצר והאמהות שלא מעורבות כלל בביה״ס יתחברו להווי ביהס ונצליח לגייס אותן למעורבות .
יש רעיון ??
תודה מראש

סימי

משתמש מקצוען
בערב פסח?!
אצלנו עשו פעם קלפים משפחתיים. כלומר- כל בת קבלה "שאלון שורשים", סבים/סבתות מצד האמא/אבא, מקור המשפחה, תעסוקה, הקפדה מיוחדת במשפחה ועוד. לא זוכרת בדיוק. עפ"י הנתונים הכינו רביעיות קלפים והבנות שחקו יחד עם האמהות. היה נחמד... אבל אולי זה מקשר לבית, למשפחה. היה פעם מעין משחק קופסא חשמלי- מעין "טוני גאוני", אני צריכה לבדוק אם עדין נשאר אצלי ולראות בהתאם למה נבנה...

rachelimach

משתמש רשום
התכנון הוא לאחרי פסח....
אני חושבת יותר בכיוון של סדנא של מישהי מבחוץ שמגיעה ועושה איתן משהו , ושהן ייצאו עם תוצר. אומנות כלשהיא, אפייה או משהו בסגנון... יש רעיון?

rachelimach

משתמש רשום
מקפיצה!!!

בבקשה,
רעיונות, הצעות, המלצות.... ממש בבקשה...

אתי שיף

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
מומלץ מאוד!

כן,
מכירה מישי שעושה סדנאות בתחום האפיה (עוגיות בצק סוכר, פטיפורים, קאפקייקס...)
ואלו דברים שבנות ממש נהנות ליצור!
מאודד מוכשרת ומוצלחת, ועושה סדנאות מקסימות ומוצלחות!!!
אם את רוצה עוד פרטים וכו'
תשלחי למייל שלה <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>.

סימי

משתמש מקצוען
אולי חני אקסלר- מומחית באומנות ומוסרת מדי פעם סדנאות בסמינרים יכולה ליצור איתן יצירות אמנותיות?
אין לי כרגע הטלפון שלה, אפשר לברר בספר טלפונים של בני ברק. היא גרה ברחוב יצחק ניסים (3?) בבני ברק. אם את מעונינת, ולא מצליחה להשיג אותה, אוכל להשיג עבורך את מספר הפלאפון שלה...

gs

משתמש פעיל
למי יש את הנייד של גב' חני אקסלר
תודה מאד

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה