מידע סגנונות

דוד בקשייב

משתמש צעיר
מוזיקה ונגינה
שלום לכולם
שאלה נוספת לי לכל החברה היקרים

א,בכמה סגנונות מוזיקה צריך אדם ליהיות בקי כגון ג'אז,רוק,פופ וכו ,א,כדי להחשב למקצועי,ב,כדי להקיף את כל סגנונות המוזיקה החרדית כיום?

ב,האם מישהו יכול להגדיר כל סגנון וסגנון,לפחות את העיקריים ,מה עקרונותיו ותכונותיו??

תודה רבה לכולם

קלידן שכזה

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
לא נעים לומר, אבל כדי להקיף את המוזיקה החרדית כיום מספיק לדעת לעשות בומים וזהו...

סתם, בגדול כדאי להכיר כמה שיותר. אין לי זמן לפרט עכשיו, אולי מחר בלנ"ד. בוא נאמר שאת הג'אז תשמור לאחר הרוק. פופ קצת פחות קשור, אבל כל אחד לפי מה שאוהב.

בכללי המוזיקה החסידית כיום משתמשת בעיקר ברוק, פאנק, פיירלאך, קצת רגאיי, וכו'.

ההמלצה שלי שפשוט תרשום את הסגנונות האלה באינרנט ותשמע אותם, לפחות צריך להכיר, גם אם לא לדעת לנגן - בסוף זה גם משפיע על הנגינה איפשהו

דוד בקשייב

משתמש צעיר
מוזיקה ונגינה
כדאי גם להכיר את הסגנונות הפחות מוכרים כמו פיוז'ן, בלוז, היפ הופ (איכס) וכו'. לפני שנהיים מוזיקאים - צריך קצת להכיר מוזיקה מעבר למוטי שטיינמץ...
אני שומע כל הסגנונות,ערבית,חסידית,רוק,וכו וכו
אבל רוצה ללמוד לעומק תכונות של כל סגנון,למשל ריתם(קצב) של תופים,וכו

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה