עזרה בוורד סגנונות בוורד

יש שדה

משתמש פעיל
לא נעים שאני שואל כל כך הרבה שאלות, אבל אני לא מוצא איפה עוד לשאול, אז תסלחו לי מראש.

הבנתי שסגנונות בוורד זה עולם שלם וכנראה שאיני מבין בו יותר מידי.
השאלה שלי היא ככה: אני עושה מסמך ביאורי מילים לחומש, ויצרתי שתי סגנונות:
סגנון אחד עם כתב א מודגש וגדול, והוא מיועד לחומש.
הסגנון השני עם כתב ב, כתב קטן ושונה והוא מיועד לביאור.
שתי הטקסטים משולבים אחד בתוך השני כמו בשוטנשטיין.
עד היום הכל זרם.
היום החלטתי שאני רוצה לעשות את כתב ב מודגש, הכנסתי את התיקון אל תוך הסגנון, אפילו מחקתי את הסגנון ויצרתי מחדש (לאחר שמחקתי פתחתי מסמך חדש ומסתבר שהסגנון עדיין קיים, אשמח לדעת איך מוחקים סגנון לנצח),
בפועל ברגע שאני מחיל את הסגנון ב' הוא הופך לי את הכתב לסגנון א' מודגש, ומגדיל אותו בדיוק כמו בסגנון א'.
יש לציין שאת הטקסט אני מעתיק מתוך מסמך אחר, מדביק ללא עיצוב, מחיל סגנון א' על כל הטקסט, ואז מתחיל לעבור על הטקסט הנדרש ומחיל את סגנון ב.
אנא עיזרו לי.
תודה אנשים טובים
ככה זה היה עד היום תסתכלו על הסגנון השני
1581000518952.png

ככה זה נראה אחרי העדכון
ככה זה נראה אחרי העדכון

tkh

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
עריכה תורנית
האם הסגנונות הם סגנונות תו או סגנונות פסקה?

יש שדה

משתמש פעיל
אין לי מושג מה זה ומה זה, הכנסתי כתב קבעתי גודל שיניתי שם וסגרתי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה